Краще не будувати сім’ю з чоловіками, які носять ці імена — вони жахливі ледарі

Якось так вийшло, що носії певних імен найчастіше виявляються ледарями та неробами.

Якщо хочете собі в якості чоловіка не вірну опору, а стіну, що покосилася, яку доводиться ще й підпирати, щоб та зовсім не завалилася, то можете придивитися до носіїв цих імен цілком серйозно, інформує Ukr.Media.

Хто вони — найледачіші нероби на світі? Як звуть цих чоловіків?

Сергій

Сергій — справжній майстер неробства. Він може провести годину, а то й дні лежачи на дивані без руху. Чоловік із цим ім'ям знає, як насолоджуватися життям без зусиль та будь-якої відповідальності. Якщо ви запросите до себе в гості Сергія, будьте готові провести цілий день горизонтально і, швидше за все, обклавшись шкідливими смаколиками.

Ігор

На другому почесному місці комфортно влаштувався носій імені Ігор. Він справжній генерал диванних військ! Чоловік цілком може витратити вихідні, лежачи з самого ранку до пізнього вечора. Про будь-які фізичні навантаження годі й мріяти. Ідеальне проведення часу для Ігоря — це спокійно лежати перед телевізором. А якщо ви плануєте завітати до нього в гості, то не забудьте взяти з собою піжаму та речі для особистого дозвілля. Будь-яка активність неминуче зведе носія цього імені до дивана.

Владислав

На першому місці за асоціаціями з лінню та релаксом знаходиться ім'я Владислав. Дорогі жінки, які мріють стати дружиною Слави, спробуйте вимовити його ім'я вголос і ви побачите, як чоловік з таким іменем майже миттєво перетворюється на лінивого кота прямо перед вашими очима. Владислави володіють особливим магнетизмом, який притягує їх до дивана, а в руки самі собою потрапляє пульт від телевізора. Якщо ви зустріли Славу, не забудьте взяти з собою плед та пачку чипсів, адже він, швидше за все, захоче провести вечір у повному розслабленні.

Джерело