Корисні властивості чаю з ягід годжі і хризантеми для здоров’я

Чай з ягід годжі і хризантеми.

Багато в інтернеті твердять про користь прийому всіляких засобів для лікування тих чи інших хвороб. Користь – це добре, а як же побічні ефекти? Ми і не замислюємося про точну характеристику свого організму і іноді слідуємо абсолютно всім порадам, що може бути небезпечно для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Практично у всіх китайських ресторанах можна зустріти чаї із застосуванням ягід годжі, зеленого чаю і хризантеми, але чи можна такий напій вживати всім? Як говорить нам велика книга "Компендіум лікарських речовин" (1578 р автор Лі Шичжень) китайської медицини: "Чай з хризантеми і ягід годжі солодкий на смак, лікує зимові захворювання, виганяє вітер з організму (лікує хронічні захворювання, подібні остеохондрозу, артрозу тощо), стабілізує функцію печінки, зберігає і оздоровлює очі".

Розвиток медицини довів, що завдяки властивості хризантеми, в якій міститься велика кількість вітамінів групи A, даний продукт може не тільки зберігати якість зору, але і сприяє його оздоровленню, дає стан ясності в голові і розуму, добре чистить судини, сприятливо впливає на зір.

Для офісних працівників даний чай просто незамінний і необхідний до постійного вживання, щоб знизити шкоду і навантаження на очі, надану при роботі за комп'ютером протягом всього дня. Вживання ягід годжі благотворно впливає на печінку, очі, викликає ефект омолодження шкіри і всього організму, знімає втому і напругу. Також ягоди годжі знижують тиск, знижують рівень холестерину в крові, є сильним засобом запобігання артеріосклерозу. Для хворих, у яких печінкові захворювання, запаморочення, шум у вухах, неясність в очах (розмитий зір), погіршення пам'яті, ягоди годжі мають стабільний доведений лікувальний ефект. Особливо на даний продукт варто звернути увагу тим людям, у яких низький імунітет і вічна втома.

Незважаючи на те, що такий чай має сильний лікувальний і профілактичний ефект, варто звернути увагу на правильність його вживання. В іншому випадку можна сильно нашкодити самому собі.

Протипоказання вживання чаю з ягодами годжі і хризантемою

1. Людям з низьким імунітетом і слабким організмом вкрай корисно постійно вживати такий чай і самі ягоди годжі, але не під час захворювань на грип або застуду. Особливо якщо у вас: кашель, нежить, запалені гланди, висока температура, діарея.

2. Будь-які засоби харчування організму і підвищення імунітету не варто вживати більше норми. Здорова доросла людина може вживати ягоди годжі в розмірі 30 грам в день.

3. Жінкам з гінекологічними захворюваннями потрібно знизити кількість споживання ягід годжі, а в літній час бажано тимчасово відмовитися від їх вживання.

4. Якщо ви відчуваєте, що після прийняття чаю вам стає недобре, то негайно припиніть вживання.

5. Хворим на діабет не можна приймати чай з ягодами годжі, але можна приймати чай з хризантемою.

6. Для людей з алергією варто почати прийом з проби. Заварити по одній – дві ягоди і трохи квіток. Якщо ніяких алергічних ефектів помічено не буде, можна буде збільшити кількість до норми, але акуратно і поступово.

У повсякденному житті, застосовуючи продукти з лікувальними властивостями варто пам'ятати про те, що у них є своя норма і правила вживання. Лише тоді вони стануть дійсно лікувальними.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Не займайтеся самолікуванням і в будь-якому випадку проконсультуйтеся з кваліфікованим медичним фахівцем перед застосуванням на практиці будь-якої інформації, представленою в статті.

Джерело