Компрес, який допоможе розігнати солі на шиї

Якщо підходити до проблеми комплексно, ви зможете позбутися солей вчасно.

Відкладення солей на шиї – дуже підступна штука. Самі по собі солі не приносять нам ніякого дискомфорту, крім хрускоту в шиї, але вони можуть спричинити дуже неприємні ускладнення. Одне з таких наслідків – остеохондроз, а вже це неприємна болячка. Щоб не привести до цього, потрібно діяти відразу ж і позбавлятися від непотрібних накопичень, інформує Ukr.Media.

Відкладення солей на шиї

Існує думка, що головна причина накопичення солей – це надмірне вживання солі. Проте вчені вже дуже давно спростували цей факт.

Деякі лікарі стверджують, що скупчення провокує надмірне вживання продуктів, які містять білок. Але все ж більшість вважає, що вся справа в неправильному харчуванні і малорухливому способі життя. Доведено, що скупчення солей на шиї частіше турбує людей, які багато часу проводять з опущеною головою. Особливо ті, хто багато працює за комп'ютером.

Через тривале перебування в одній і тій же позі м'язи перевтомлюються, а в результаті зовсім втрачають тонус. Це не першопричина, звичайно ж, але ризик скупчення солей підвищує в рази.

Також краще виключити з раціону рибу і м'ясо жирних сортів, а також потрухи тварин. Бажано відмовитися від прянощів і соусів, а ще від листкового тіста, маринадів, солінь і гострих страв. Потрібно додати в раціон більше свіжих овочів, дуже корисним буде гарбузовий сік.

Ну що ж, з раціоном розібралися, тепер саме час дізнатися, як же впоратися з відкладенням солей, раз воно з'явилося. Можна вдатися до традиційних засобів.

Масаж

Є спеціальний масаж, який розбиває сольові відкладення. Він добре діє на застій у тканинах і покращує кровообіг. Якщо знайти хорошого професіонала, то це може бути дуже ефективно. Однак потрібно приготуватися до того, що це займе тривалий час, а ще недешево обійдеться.

Електрофорез

Прекрасна процедура, яка робить солі більш м'якими і полегшує виведення їх з організму.

Лікарські методи

Найчастіше призначається курс ін'єкцій, які полегшують симптоми. Наприклад, міорелаксанти або опіати. Ось тільки це не вирішує проблему, а лише допомагає зменшити дискомфорт.

Всі ці методи ефективні і застосовувати їх краще в комплексі. А ще краще додати до цього комплексу засіб, рецептом якого ми з тобою і поділимося нижче. Цей компрес дуже ефективний проти солей на шиї.

Рецепт компресу

Щоб його приготувати, тобі знадобиться картопля, мед і ялицева олія. Натріть картоплю на дрібній тертці і змішайте з медом у пропорції один до одного. Потім нанесіть його на область шиї і плечей, зверху вкутайтеся чимось теплим і залиште на дві години. Добре б цей час розслабитися і полежати. Після зніміть компрес і змастіть хворе місце смерековою олією.

Повторювати процедуру потрібно кожен вечір курсом 7-10 днів. Ви незабаром побачите результат: дискомфорт в шиї пройде і стане легше рухатися.

Якщо підходити до проблеми комплексно, ви зможете позбутися солей вчасно і вам не доведеться дізнаватися, що таке остеохондроз. Виконуйте вправи, робіть компреси і залишайтеся здоровими!

Дана стаття носить виключно ознайомчий характер, перед вживанням або застосуванням будь-яких ліків проконсультуйтесь з лікарем.

Джерело