Коли та скільки разів на день потрібно їсти, щоб скидати зайві кілограми

Даємо розгорнуту і зрозумілу відповідь.

Отже, ми знаємо, що існує три основні прийоми їжі: сніданок, обід та вечеря. Зараз багато дієтологів є шанувальниками п'яти, а то й шестиразового харчування, інформує Ukr.Media.

Так, дійсно, дрібне харчування прискорює процес схуднення, оскільки рівень цукру в крові завжди під контролем. Також при дробовому харчуванні порції малі, що теж допомагає зниженню ваги.

Запам'ятайте ось що: сніданок, обід та вечерю ніколи не можна пропускати! Ви можете додати один перекус між сніданком та обідом чи обідом та вечерею. Залежно від того, де розрив між основними прийманнями їжі буде довшим.

І дієтологи, і медики, і натуропати одностадійні — харчуватися варто кожні 3-4 години. Який вигляд має ідеальний режим харчування на день:

  • 8.00-9.00 сніданок
  • 11.00-12.00 перекус
  • 14.00-15.00 обід
  • 18.00-19.00 вечеря

Якщо знадобиться можна додати ще перекус між обідом і вечерею. Категорична заборона на нічні перекуси. Не їсти після 18:00, звісно, дуже добре і для фігури, і для здоров'я, але все ж, за сучасних темпів життя, припиняти прийоми їжі потрібно за 3 години до сну.

Щодо кількості їжі: орієнтуйтеся на порцію від 200 до 350 грамів. Не забувайте про воду, 8 склянок води на день — це ваш мінімум. Чай, сік, кава — не рахуються, вода має бути мінеральна і без газу.

Джерело