Кількість поранених у Павлограді значно зросла

Кількість поранених у Павлограді значно зросла

Фото: Сергій Лисак / Telegram Наслідки ракетної атаки на Павлоград

У Павлограді Дніпропетровської області внаслідок ранкової ракетної атаки постраждали восьмеро людей.

Кількість поранених через ранкову ракетну атаку Павлоградського району Дніпропетровської області зросла до восьми людей. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram в п’ятницю, 8 грудня.

“За уточненою інформацією, у Павлограді через ракетну атаку постраждали восьмеро людей. Це чоловіки від 32 до 66 років. Двоє з них будуть оговтуватися вдома, решта – у лікарні. Двоє поранених все ще у важкому стані. Психологічну допомогу надали 13 мешканцям”, – написав він.    Окрім Павлограда, Тернівки та Юр’ївської громади, є руйнування у Межиріцькій громаді. Загалом пошкоджено понад 20 житлових будинків та дев’ять господарських споруд, а також гімназію. Зачепило й лінії електропередач, зазначив голова ОВА.

Нагадаємо, сьогодні вранці росіяни запустили по Україні 19 крилатих ракет Х-101 і Х-555. Протиповітряній обороні вдалося знищити 14 ракет.

Під час удару в Павлоградському районі Дніпропетровської області було пошкоджено підприємство, приватні будинки, зачепило і церкву. Повідомлялося, що одна людина загинула, ще четверо поранені.

Джерело