Кілька причин, через які ви постійно сваритеся з чоловіком

Чоловік і жінка можуть сваритися з різних причин.

Немає нічого дивного у сварках, навіть якщо вони трапляються досить часто, особливо на початковому етапі відносин. Однак у тому разі, коли конфлікти стають буденністю з урахуванням того, що якийсь час відносини приносили лише щастя і радість, слід замислитися, що ж відбувається між вами з партнером. Ми розповімо про можливі причини напруження пристрастей у вашій парі, інформує Ukr.Media.

Ви не підтримуєте одне одного

Створюючи пару, ми сподіваємося отримувати регулярну підтримку від близької людини. Щодня ми відчуваємо стрес на роботі, у транспорті, у спілкуванні з іншими людьми, і, повертаючись додому, хочеться, нарешті, відчути себе у безпеці. Ідеально, якщо цьому сприятиме людина, що перебуває поруч. Коли партнер ніяк не реагує на ваші скарги або ж проявляє агресію, у душі розростається ще більша образа, але тепер ще й на партнера. У найневдаліший момент вона може вилитися у сварку. Якщо ж ви не отримуєте підтримку постійно, нічого дивного, що конфлікти у вашій парі стають нормальним явищем.

Ваші інтереси не збігаються

Величезна проблема, яку у перші тижні або навіть місяці відносин складно побачити через почуття, — "прірва" у способі життя і різні інтереси. У нормі у людини є хоча б одна улюблена справа, за допомогою якої вона знімає стрес і просто приємно проводить час. Трапляється таке, що інтереси займають настільки багато часу, що другий партнер просто не готовий прийняти це. Починаються обурення, які поступово переростають у відкритий конфлікт. Саме тому психологи рекомендують дізнатися про партнера якомога більше на початковому етапі відносин, щоб потім не було розчарувань.

Проблеми у інтимі

Одна з найважливіших і популярних проблем. Скільки б ми не переконували себе у тому, що секс — лише частина відносин, яку можна відсунути на другий план, це зовсім не так, запевняють психологи. Без комфортного інтимного контакту просто неможливо побудувати спокійні відносини, які дають вам можливість зростати як особистості. Коли ця частина життя порушена, починаються "хвилювання" у інших сферах вашого спільного життя. Якщо конфлікти стали частим явищем, подумайте, чи не страждає ваше сексуальне життя.

Занадто близькі родичі

Трапляється й таке, що чоловік, з яким ви будуєте відносини, досі ще не зміг віддалитися від матері на емоційному рівні. Усе, що робить його жінка, одразу ж піддається критиці, не кожна партнерка може перевершити у очах його матір. Ця історія не настільки вже й рідкісна і приносить багато страждань парі. У такій ситуації досить складно щось виправити, але перше, що необхідно зробити, як радять фахівці, поговорити з усіма сторонами — з чоловіком і його мамою.

Джерело