Ховалися в кущах від своїх та їли комбікорм — російські полонені розповіли, як виживали

Один з полонених росіян. Скрін з відео бригади «Спартан»

Воїни 3 бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана Нацгврадії взяли в полон двох окупантів на Покровському напрямку.

Відео розмови з полоненими було оприлюднене на каналі бригади.

Обидва полонені – мешканці Томської області, близько пів року воюють у складі 15 інтернаціональної бригади, що з 2014 року відома під назвою «П’ятнашка».

Один з полонених був ув’язнений п’ять разів. Інший стверджує, що підписав контракт, щоб уникнути кримінального покарання.

Окупанти розповіли, що під час виходу на завдання були поранені й переховувалися в лісосмугах та населених пунктах, тому що за повернення назад їх погрожували «обнулити».

У цей час їли комбікорм або те, що знаходили після українських військових.

Як повідомляла АрміяInform, воїни бригади «Спартан» взяли в полон чергового окупанта на Покровському напрямку. 44-річний мешканець Самарської області підписав контракт у січні цього року, щоб уникнути покарання за несплату аліментів.

Джерело