Кармічні стосунки дані нам не просто так: як це зрозуміти

Ці стосунки даються не просто так, але на жаль, розуміння цього приходить не відразу.

Любов — це не завжди щастя і радість. Іноді вона може бути дуже непростою. Тільки той, хто ніколи не любив, може сумніватися в цьому. Інші знають, як це: сумніватися, переживати, не спати до ранку… І це — нормально. Багатьом людям доводиться проходити через подібне. Особливо непростими є кармічні стосунки або кармічна любов. Тим не менше вони нам дані не просто так. На жаль, розуміння цього приходить не відразу, а то і зовсім — занадто пізно, інформує Ukr.Media.

Кармічні стосунки не можуть виникнути між будь-якими людьми. Цей вид союзу можливий лише між рідними по духу душами, душами, які подорожують поруч з нами вже не одне життя. Ви можете навіть не підозрювати про це, але все йде саме так!

Як же зрозуміти, що зустріли таку душу? Людину, яку знали ще в минулих життях? Перша ознака: відчуття при знайомстві, що ви знали її завжди. Ви безуспішно намагаєтеся згадати, де і за яких обставин могли бачитися чи розмовляти, але все марно… Також з'являється якась неймовірна впевненість, що це саме та людина, з якою ви збираєтеся провести все життя. При цьому ви не можете пояснити собі, звідки береться ця впевненість, що відбувається…

На рівні інтуїції ви обоє десь в глибині душі розумієте, що пов'язані якоюсь чарівною і незвичайною невидимою ниткою.

Одна біда: кармічні стосунки вкрай рідко тривають довго. Як би ми не старалися, що б не робили — така доля.

«Так навіщо ж нам такі стосунки і така любов?» — резонно запитаєте ви. Адже все одно ці стосунки закінчаться?

Вважаючи, що подібні відносини є абсолютно безглуздими, ви дуже помиляєтеся. Річ у тому, що всі стосунки в нашому житті, незалежно від типу і результату, мають свою мету, призначення. Точно так само — кармічні. Вони послані нам долею для того, щоб дати якийсь урок і зцілити. Хоча усвідомлення цього часто приходить пізно. Вони оголюють наші минулі рани. Ми раптом ясно і виразно бачимо все, то ще не зажило, все, що ще болить і саднить. Але не лякайтеся цього відчуття!

Кармічні стосунки допоможуть вам остаточно залікувати всі рани і позбутися потворних шрамів. На жаль, процес загоєння і одужання може бути досить болючим, і такі стосунки зазвичай пов'язані з болем, але це все — заради вашого ж блага.

Кармічні стосунки входять у наше життя для того, щоб нагадати, що слід рости і розвиватися. Саме для цього ми приходимо на цю Землю, якщо раптом забули!

Такі відносини виникають між дуже близькими душами — спорідненими душами. Ви по-справжньому близькі, розумієте один одного з півслова, але… Але ви не проживете все життя разом і не помрете в один день, як пишуть у казках. Натомість ви укладете «священний контракт», щоб допомогти один одному на якомусь етапі шляху і… розлучитися.

Такі стосунки будуть натискати на всі кнопки, щоб допомогти подивитися в очі всім тривогам і страхам. Переглянути ідеї і переконання. Провести ревізію всього, що заважає рости і розвиватися. Більше того, вони стануть найсильнішою мотивацією, щоб ми нарешті взялися за своє життя і змінили його. Вони повинні допомогти нам жити за велінням серця, а не з огляду на те, як живуть всі або чого від нас очікують оточуючі!

У багатьох з нас в житті в якийсь момент виникають подібні стосунки. У деяких — навіть не один раз. Можливо, ми не засвоїли уроки з першого разу, або потребуємо у більш тривалому навчанні.

Отже, як же зрозуміти, що ви перебуваєте в кармічних стосунках?

Кармічні стосунки дуже бурхливо розвиваються

Ми зустрічаємося з багатьма людьми з життя. Зазвичай, більшість з цих контактів — випадкові і скороминущі. Інша справа, коли мова заходить про кармічні стосунки. Нас ніби несе один до одного океанською хвилею. Тяжіння — настільки грандіозне, що чинити опір йому просто марно. Відчуття, що ось вона — наша Доля.

Кармічні стосунки розвиваються настільки швидко і бурхливо, що нам залишається тільки змиритися і плисти за течією. Від нас вже нічого не залежить: вони послані з небес і життєво необхідні для нашого розвитку і зростання. Як повітря чи вода.

Так що порада одна: прийміть їх і довіртеся долі.

Кармічні стосунки швидко закінчуються

Сумна істина, з якою доведеться змиритися. Ці відносини виникають за будь-якої причини і з певною метою. Але це зовсім не означає, що вони — назавжди. Їх мета — зцілити наші рани, затягнути шрами і…зникнути. Пояснення цьому дуже просте: ваш «кармічний» партнер виконав своє завдання, а значить — повинен йти далі.

Кармічні стосунки вказують на наші упередження

Всі ми підходимо до моменту кармічних стосунків вже з певним багажем минулого досвіду. І не завжди він — корисний і ефективний. Не секрет, що багато моделей поведінки з минулого ми тягнемо за собою роками. А потім дивуємося, чому ніяк не можемо налагодити особисте життя. Так от, кармічні стосунки дають нам шанс зрозуміти, від яких упереджень і старих схем слід негайно позбутися.

Зазвичай, під час зцілення ми цього не розуміємо, вважаючи, що вкотре зіткнулися зі схожими проблемами. Але якщо ви скористаєтеся своїм шансом і з допомогою кармічних стосунків позбудетеся від шкідливих переконань і шаблонів поведінки — зрозумієте, що буквально витягли щасливий білет у долі.

Після таких стосунків, виникають нові — тривалі і міцні

Хоча кармічні стосунки зазвичай дуже швидко закінчуються і заподіюють біль, у нас гарні новини. Після того, як ви з їх допомогою позбудетеся від шкідливого «багажу» в голові — у житті відбудеться справжній прорив! Ви нарешті зустрінете того, кого так довго і безуспішно шукали, полюбите по-справжньому. І найголовніше — ці стосунки будуть довгими і щасливими!

Таким чином, дуже часто кармічні стосунки передують найважливішій зустрічі в житті — з вашою людиною. Не виключено, що якби їх не було — ви так і не зустрілися, перебуваючи в полоні своїх упереджень і старих патернів.

Отже, кармічні стосунки — це урок. Один або декілька, залежно від того, наскільки глибоко ми загрузли в минулих помилках. Будьте старанними «учнями» і незабаром у ваші двері постукає вона — справжня любов!

Джерело