Канадські військові у Польщі підготували понад 470 українських саперів

Інженерно-саперний навчальний підрозділ місії OpUNIFIER у Польщі підготував понад 470 українських саперів під час 16-ї ротації. 

Про це повідомив Генеральний Штаб ЗСУ.

«Збройні Сили України вдячні за підтримку та допомогу Канади», — йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Операція UNIFIER — це місія Збройних сил Канади з військової підготовки та розбудови потенціалу на підтримку ЗСУ. Вона була започаткована у 2015 році на прохання українського уряду, а в 2023 році була продовжена до березня 2026 року.

Наразі понад 300 канадських військовослужбовців беруть участь у тренуваннях.

У Польщі канадські військові проводять тренінги з низки базових і просунутих інженерних навичок, включаючи інженерну розвідку, використання вибухових речовин для підривних робіт і розмінування.

Також вони навчають передовим тактичним медичним навичкам, щоб підвищити здатність українських військових рятувати життя людей.

З початку операції канадські інструктори підготували понад 39 тисяч українських військових і співробітників служб безпеки з тактики ведення бою і передових військових навичок.

Нагадаємо, 23 січня Канада оголосила про новий пакет військової допомоги Україні, який передбачає допомогу в підготовці українських льотчиків на винищувачах F-16.

Джерело