Канада передасть Україні прилади нічного бачення

Канада передасть Україні прилади нічного бачення

Фото: canadianlabour.ca (ілюстративне фото) Канада готує допомогу Україні

Також Канада виділить понад 40 мільйонів канадських доларів на ініціативу Чехії щодо закупівлі великокаліберних боєприпасів для України.

Канада в рамках нової військової допомоги передасть Україні партію приладів нічного бачення. Про це заявив міністр оборони Канади Білл Блер, повідомляє Міноборони Канади.

Цю допомогу на суму близько 7,5 мільйонів канадських доларів буде отримано від канадської компанії Twenty20 Insight Inc.

Також Блер оголосив, що Канада виділить понад 40 мільйонів канадських доларів на ініціативу Чехії щодо закупівлі великокаліберних боєприпасів для України.

Це зобов’язання послідувало за підписанням минулого місяця меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в галузі оборони між Канадою і Чехією, який встановлює рамки для оборонного співробітництва між країнами, зокрема в галузі підтримки України.

Міністр Блер також підтвердив, що Канада офіційно приєдналася до коаліції щодо дронів, очолюваної Латвією і Великою Британією.

“Крім іншого, ця коаліція об’єднує членів, які працюють над пошуком способів розширення виробництва дронів із загальною метою – поставити в Україну один мільйон дронів”, – йдеться у заяві.

Початковий внесок Канади включає понад 800 дронів від Teledyne. Очікується, що перша партія прибуде в Україну цієї весни.

Нагадаємо, раніше Канада заявила, що розгляне відправлення військових інструкторів в Україну.

Джерело