Жіночі імена власниці яких люблять закочувати істерики

З цими емоційними дівчатами життя зазвичай як на вулкані.

Те, як ми себе ведемо, в першу чергу залежить від нашого імені і тільки потім — від виховання, інформує Ukr.Media.

Як ім'я впливає на долю і поведінку людини? Цим питанням задаються багато. Фахівці з астрології впевнені, що зв'язок прямий. Звичайно, гребти всіх під одну гребінку не варто, але схильність носіїв одного і того ж імені до одних і тих же реакцій точно є.

Нижче названі три жіночих імені, власниці яких часто психують з будь-якого приводу.

Катерина

Походження імені Катерина давньогрецьке. Це ім'я уособлює "непорочну" дівчину, "вічно чисту". Каті звикли домагатися свого за всяку ціну — це у них з дитинства. Якщо дівчата з цим ім'ям не отримують бажаного, можуть впасти в істеричний стан. Що цікаво, за підсумками Катерини в більшості випадків змушують співрозмовника поступитися — сльозами і криком.

Олена

Ще одне ім'я грецького походження — Олена. Переводять його по-різному: можна інтерпретувати і як "факел", і як "світла", "обрана". Надмірно товариські Олени дратівливі, нестримані, часто не здатні впоратися з емоціями. Жінки з цим ім'ям плаксиві, чутливі до критики, з ними краще не сперечатися, так як толку все одно не буде. Олени впевнені, що їх розуміння ситуації — єдино вірне. З віком ці дами вчаться самоконтролю, але не всі з них досягають успіху в цій справі.

Марина

Марина в перекладі з латинської — "морська". Дівчат з цим ім'ям може штормити так, як не штормить океан. Марини не люблять, коли їх свободу обмежують, не потерплять заборон. Власниці цього імені впевнені в собі, що, безумовно, плюс. А ще відмінно маніпулюють оточуючими, імпульсивні: емоції у Марін б'ють через край.

Жінку, яка істерить, краще на час залишити в спокою і не чіпати. Продовжити спілкування бажано, коли дама заспокоїться.

Джерело