Жінки розповіли, що вони ніколи не хотіли б чути від своїх чоловіків

Чоловіки часто дивуються, на що ображаються їхні супутниці.

У кожної людини існує низка тем, на які вона з радістю підтримає бесіду, інформує Ukr.Media.

Однак різниця статей не завжди дає нам чітке уявлення, що деякі теми краще не зачіпати, щоб не викликати негативної реакції у співрозмовника.

Часом звернення чоловіка до жінки має абсолютно недвозначний підтекст, але чомусь викликає образу й обурення.

Про що не хочуть чути представниці прекрасної статі й де краще слід промовчати?

Вага

Багатьом жінкам вкрай важко досягти й утримувати бажану цифру на вагах. Кожну з них хвилюють власні об'єми різною мірою. Худенькі хочуть ще схуднути або погладшати, повненькі ж хочуть схуднути або щоб у них розгледіли щось важливіше, ніж просто фігуру.

Дуже рідкісна жінка може похвалитися, що абсолютно задоволена своїми кілограмами, і навіть тут вона може лукавити, таємно мріючи щось змінити.

Сказати жінці, що вона погладшала, м'яко кажучи, не найкраща ідея. Всі її думки та турботи можуть переключитися на такий прикрий факт.

У разі запитання про повноту або худорлявість краще сказати, що жінка має гарний вигляд, ніж присягатися в коханні й обіцяти любити її будь-яку.

Одяг

Критика і заборони в одязі, незворотно позначаться на настрої жінки.

Обираючи модний образ для кожного випадку, представниця прекрасної статі не просто одягається кудись, на якийсь захід, вона задає собі певний емоційний настрій.

Втрутитися в це, значить внести дисбаланс у мінливу жіночу психіку, і ефект буде неприємним для всіх. Мистецтво жінки вміти одягатися має залишатися її перевагою, яку не слід заперечувати і критикувати.

Інші жінки

Порівняння з мамою, подругою та іншими особами жіночої статі, нічого доброго не віщують. Слухати, що хтось у чомусь кращий, буває неприємно не тільки чоловікам.

Красу й успіх інших прекрасних представниць набагато краще оцінювати в чоловічій компанії, де ці переваги будуть прийняті як годиться.

Неробство в декреті

Так, дружина теж втомлюється сидячи вдома і ще дуже незатишно почувається в ізоляції від звичного ритму життя.

Найнеприємніше, коли час, проведений у декреті, чоловік намагається прирівняти до відпочинку або відпустки. Особливо різко на критику про втому може відреагувати жінка, яка має післяпологову депресію.

Якщо здається, що новоспечену матусю нема за що похвалити, то і від критики на перші роки життя малюка краще утриматися.

Неможливо все життя контролювати свої висловлювання. Але спроба проаналізувати теми, після яких у жінки зникає настрій або виникають конфлікти, дає можливість уникнути безлічі сварок і непорозумінь.

Джерело