Істини про чоловіків, які жінки розуміють надто пізно

У пошуках щастя жінки часто чіпляються за хибні орієнтири: намагаються утримати негідного чоловіка і проганяють того, хто хотів би залишитися поряд назавжди і стати «тим єдиним».

На жаль, усвідомлення власних помилок приходить часом занадто пізно — тоді, коли нічого вже не можна змінити, інформує Ukr.Media.

Головні "маяки", на які варто спиратися, коли шукаєте кохання.

Не можна змусити себе полюбити

Закохавшись без взаємності, багато жінок відмовляються вірити в те, що не зможуть завоювати прихильність чоловіка, а тому витрачають сили і час на найчастіше безрезультатну боротьбу за обранця.

Але, навіть отримавши того, хто дуже подобається, внаслідок виснажливого бою, панночка буде розчарована, тому що від чоловіка не буде віддачі, якій би хотілося, і любові, про яку мріялося.

Чоловік звертає увагу насамперед на зовнішність жінки. І якщо вона не в типажі, чоловік ніколи не зможе закохатися в конкретну панночку. Пустивши в хід різні хитрощі, дівчина максимум, що зможе, — прив'язати до себе партнера, але він любитиме її виключно як людину, а не як жінку.

Є багато прикладів з життя і ось один з них. Молода дівчина, колись закохалася у свого вчителя. Через кілька років, коли панночка стала дорослою, і почала працювати з тепер уже колишнім викладачем, вона зізналася йому у своїх почуттях. Але той м'яко пояснив шанувальниці, що вона не на його смак. Представниця слабкої статі, однак, і не думала здаватися. Вона вирішила, що своїм ставленням зможе завоювати прихильність обранця, і докладала безліч зусиль, щоб змусити коханого потребувати себе. У результаті досягла того, що справді стала дуже близькою для нього людиною, але цього виявилося замало — хотілося стати коханою жінкою.

Можна полюбити людину як людину — за її якості, наприклад, але щоб чоловік полюбив жінку саме як жінку, це неможливо зробити. Це природа, це вище за нас. Це флюїди, це фізіологія.

Не можна "влізти" у відносини, як би цього не хотілося — якщо у вас розмір ноги 38 ви не зможете ходити в туфлях 35 розміру, навіть якщо вони вам дуже подобаються. Ми приймаємо цей факт як даність, але не хочемо прийняти те саме у спілкуванні з протилежною статтю. У результаті даремно витрачаємо сили, нерви та час, намагаючись змусити чоловіка полюбити.

Кожна людина висловлює любов настільки, наскільки здатна це зробити

Поширена помилка жінки полягає в тому, що у стосунках вона керується виключно власними мірками кохання. Вона знає, як саме треба любити і як виявляти свої почуття. Якщо поведінка чоловіка не відповідає чинним у голові панночки уявленням про кохання, для неї це автоматично означає, що обранець не любить.

Не варто чекати від людини любові, на яку вона не здатна. Всі ми маємо свій власний дар, до якого належить і вміння любити. Треба порівнювати любовний талант з іншими талантами. Хтось чудово малює, хтось не дуже добре, але теж малює. Так і в коханні: у когось любовне почуття всепоглинаюче, а хтось висловлює свої емоції менш бурхливо. Все залежить від темпераменту людини, її свободи особистості, самодостатності, виховання, досвіду, досвідченості тощо.

Для початку придивіться до партнера та оцініть його характер та темперамент. Якщо ви в коханні емоційні, а чоловік ні, це зовсім не означає, що обранець не відчуває до вас ніжних почуттів. Просто прийміть як даність, що ви різні, і все.

По-друге, дайте відповідь собі чесно на запитання: «Хочу я бути з цією людиною?». Якщо відповідь ствердна, то змиріться з тим, що ваш коханий не схожий на вас у вираженні емоцій і приймайте його таким, яким він є.

Навчіться любити себе

Якщо ви не любите себе, то й інша людина не любитиме вас так, як би вам хотілося. Жінка має бути особистістю і ставитись до себе з пієтетом. Лише тоді вона стане значущою в очах чоловіка. Усі чоловіки люблять "зірок", а, якщо панночка не знає, що вона гарна, то навряд чи її красу і внутрішній світ обранець зможе гідно оцінити.

Жінка, яка не любить себе, — втрачена. Вона стає надто жертовною і апріорі спілкується з партнером не на рівних. Вона спочатку підносить партнера на п'єдестал, що є стратегічною помилкою. Найчастіше чоловіки просто користуються такими панночками і зовсім з ними не рахуються.

Джерело