Євробачення-2024: Україна лідирує у прогнозах букмекерів

Євробачення-2024: Україна лідирує у прогнозах букмекерів

Фото: Скріншот Україна лідирує в прогнозах букмекерів

Серед десяти країн, які вже визначилися з конкурсними піснями, Україні дають найбільше шансів на перемогу. Однак, 27 країн ще не оголосили своїх представників.

Україна має найбільше шансів на перемогу на Євробаченні-2024. Такі дані букмекерських контор, станом на вечір неділі, 4 лютого, оприлюднив сайт Євробачення.

Так, станом на вечір неділі, згідно зі збірних передбачень букмекерських контор, найвищі шанси (16%) має Україна.

Як зазначається, виграшний шанс – це перетворення коефіцієнтів букмекерів у відсоток шансів на успіх для кожного результату.

Однак варто зазначити, що станом на 4 лютого лише 10 з 37 країн-учасниць презентували конкурсні пісні, і прогнози можуть змінюватись.

68-й пісенний конкурс пройде у шведському Мальме. Перший і другий півфінали відбудуться 7 та 9 травня (Україна виступатиме у першому півфіналі Євробачення), а грандфінал – 11 травня.

 

Нагадаємо, у неділю оголосили результати голосування у фіналі Національного відбору на Євробачення 2024, який відбувся напередодні. Згідно з підрахунками, на 68-пісенному конкурсі Україну представлять alyona alyona & Jerry Heil із композицією Teresa & Maria.

Перед цим букмекери прогнозували, що переможцями українського нацвідбору стануть Jerry Heil та Alyona Alyona.

Джерело