На основі скромності, цікавості і чуйності в людині розвиваються й інші хороші якості.
Питання на тему особистісних якостей можна формулювати по-різному, але суть від цього не змінюється. Вдповідь на питання завжди була досить поверхневою і навіть банальною. Ми цінуємо чесність/почуття гумору/впевненість в собі/чарівність та інше. Але не слід чіплятися за найбільш очевидну відповідь. Варто копати глибше, інформує Ukr.Media.
Отже, ось ці 3 якості:
Скромність
Скромність рука об руку йде з добротою. Скромна людина не говорить про свою велич. Вона не задирає носа. Не втомлюється нагадувати собі про те, що всі люди в цьому світі рівні та взаємопов'язані один з одним.
Вона нагадує собі про те, що несправедливість по відношенню до когось одного впливає на все суспільство в цілому. Скромні люди не вважають, що їм хтось щось винен. Такі люди не вимовляють яскравих промов, але дозволяють своїм вчинкам говорити за них.
Вони з гідністю переносить всі випробовування, що випали на їх долю. Вони щодня нагадують собі і оточуючим про те, що життя швидкоплинне. Саме швидкоплинність і робить її надзвичайно цінною. Скромність – це протиотрута від невігластва і джерело милосердя.
Цікавість
Цікавість – ось що робить будь-який процес захоплюючим і захоплюючим. Тільки цікава людина здатна досягти успіху в будь-якому зі своїх починань. Цікавість живить спрагу знань, мотивує людину пробувати щось нове, творити і пізнавати цей світ. Це основа міцних відносин, неймовірних досягнень, захоплюючих історій і прекрасних спогадів.
Цікава людина може стати справжнім професіоналом у своїй справі. Вона дивиться на цей світ не так, як всі інші і може добитися успіхів в науці, мистецтві та інших сферах. Єдина умова – це бути відкритим до всього нового.
Перш, ніж робити великі справи, такі люди слухають, вбирають у себе нові знання, намагаються поглянути на щось по-новому, з головою йдуть в цю справу.
Цікаві люди рідко бувають задоволені результатами своєї роботи, адже їм у голову постійно приходять нові ідеї. Цих ідей дуже багато, а часу на їх реалізацію занадто мало.
Чуйність
Здатність співчувати і співпереживати – це чудовий дар, яким наділена людство.
Чуйність – це одне з найбільш чудових якостей особистості, яке однозначно варто в собі розвивати. Вона зближує людей і дозволяє їм краще розуміти один одного. Поспілкувавшись з людиною, здатною зрозуміти наші почуття і переживання, ми більше не відчуваємо себе такими самотніми, як раніше. Чого гріха таїти, ми всі прагнемо позбутися цього почуття.
Чуйні люди щиро переживають за інших. І вони відчувають, коли потрібно відійти в сторону і залишити людину в спокої. Вони наділені унікальною здатністю максимально точно відчувати емоції оточуючих і бачити світ їх очима.
Чуйність породжує милосердя і любов. Вона змушує людей усвідомити, що вони пов'язані один з одним. Саме чуйність розвиває в людині такі риси, як чесність.
Між цими трьома якостями є тісний взаємозв'язок: вони примножують один одного
Скромність – це душа людини. Цікавість -її розум, а чуйність – її серце.
Скромність дозволяє адекватно оцінити себе. Цікавість допомагає давати адекватну оцінку оточуючим. Чуйність дозволяє вам правильно оцінити ваші взаємини з іншими людьми.
Можна провести ще одну аналогію. Скромність – це квітка. Цікавість – це вода, необхідна для її зростання. Чуйність – це сонячне світло, до якого квітка прагне.
Без сонячного світла квітка не виросте, а без води вона засохне. Для її зростання необхідні всі три складові.
Скромні, цікаві, але байдужі до всього і всіх люди по своїй природі дуже ліниві. Скромні і чуйні, але ті, хто нічим не цікавляться, просто нудні самі по собі. Зухвалі, але цікаві і талановиті люди – це щось. Спілкуватися з такими особистостями далеко не просто. Тільки наявність всіх 3 якостей гарантує ідеальний баланс у розвитку особистості.
Залиште відповідь