Якості чоловіків, які жінки цінують найбільше

Чоловіки часто думають, що для того, щоб справити враження на дівчину, потрібно справжнє чаклунство, але це ж не так.

Люди часто надмірно ускладнюють те, що повинно було бути набагато простіше. Це призводить до незручних моментів і розчарування, інформує Ukr.Media.

Як з'ясовується, дівчат рідко приваблює щось надмірно химерне і нереальне. Ось 15 якостей, які роблять чоловіка чарівним в очах дівчини.

Почуття гумору

Кого в світі привертають занудні особи? Вам не обов'язково бути коміком, але якщо ви зумієте розсмішити дівчину, то повірте, вона набагато простіше піде на контакт. Головне, що ви привернули її увагу, інше вже історія.

Гострий розум

Не все засновано на фізичних якостях. Насправді дівчат глибоко привертає чоловічий розум.

Здатність мислити і приймати раціональні рішення може справити на дівчину враження (якщо не більше). Це корисно знати всім, кому бракує зовнішньої привабливості.

Хороша гігієна

Це складно, хлопці. Дівчину безумовно приверне те, що ви потієте у спортзалі або під час ремонту машини.

Але якщо дівчина захоче піти на більш близький контакт, переконайтеся, що ваша гігієна дотримана; інакше вони будуть захоплюватися вами тільки здалеку.

Відмінний стиль

Ось в чому краса стилю: ви можете бути абсолютно непривабливим за стандартним визначенням, але володіння чудовим почуттям стилю, безсумнівно, принесе вам масу очок.

Пронизливі очі

Не у всіх є відмінне почуття стилю, але майже у всіх є красиві очі. Дівчина не може не захоплюватися темними, таємничими очима, які, здавалося б, можуть дивитися прямо в їх душу.

Прекрасна усмішка

Посмішки часто буває досить, щоб дівчина закохалася з першого погляду. Це несвідоме визнання хлопця, яке дає їй зрозуміти, що він доброзичливий і добрий.

Успіх

На жаль, не всі наділені великим успіхом. Але не дозволяйте цьому обеззброювати вас, тому що жінки бувають різні. Об'єднайте вищезгадані риси з невеликими зусиллями, і ви залишитеся серед переможців!

Впевненість у собі

Якщо дівчина побачить у вас боязку, перелякану особу, вона, природно, вирішить, що ви ніколи не зможете заступитися за неї, або навіть себе.

Але коли людина виділяє впевненість і є хоча б для когось є авторитетом, вона відразу приверн увагу.

Амбіційність

Вам не потрібно ставити неймовірно амбітні цілі, тому не турбуйтеся, якщо ви не заробляєте $150 000 в місяць. Однак наявність короткострокових і довгострокових планів необхідні для дівчини будь-якого віку.

Розвивайте свої цілі, дійте відповідно і спостерігайте, як її захоплення вами продовжує зростати.

Відповідальність

Амбіції також вимагають певної кількості відповідальності. Простіше кажучи, дівчатам подобається знати, що ви вмієте зібратися і діяти, як дорослий чоловік – неважливо, помилилися ви або досягли успіху.

Смирення

Зарозумілість, мабуть, сама потворна людська риса. Але коли хлопці показують свою вразливу сторону і зізнаються у своїх помилках, дівчата завжди будуть звертати на це увагу і поважати це.

Чесність

Смирення і чесність нерозривно пов'язані один з одним, і коли ці дві якості об'єднуються, дівчата не можуть не відчути ваші флюїди.

Грайливість

Бути чоловіком не значить бути мужнім. Дівчатка так люблять земну, харизматичну особистість. Будьте доброзичливі і дайте їм зрозуміти, що ви не завжди зосереджені тільки на кар'єрі, а можете і вмієте розважитися і відпочити.

Гарне волосся

Не зрозумійте нас неправильно; великій кількості лисих хлопців пощастило, і жінки, ми впевнені, вважають їх чарівними.

Тим не менш, на думку деяких жінок, у волоссі є щось чарівне, що не може не сподобається.

Уважність

Найголовніше, що дівчата завжди будуть закохуватися в хлопця, який щедрий і вміє слухати.

Жінки іноді потребують емоційної підтримки більше, ніж чого-небудь іншого, і звичайна людська увага для них може змінити світ на краще.

Так що будьте чоловіком, будьте джентльменом і будьте собою.

Джерело