Якість людини, яка віщує зраду

Якщо помітили цю якість у комусь, навіть у найближчому, — остерігайтеся.

Заздрість і зрада завжди йдуть пліч-о-пліч…

Які якості людини віщують зраду? Як зрозуміти, що з цього насіння виросте отруйний плід? Це важливе питання, бо зрада завжди відбувається зненацька. І немає у жертви засобів захиститися від такого удару, інформує Ukr.Media.

Навколишні, однак, можуть бути анітрохи не здивовані вчинком зрадника. Значить, вони помічали щось, бачили щось недоступне жертві? Якусь межу, особливість, властивість, з яких виросла зрада?

І один філософ перераховував: жадібність віщує зраду. Жадібного можна підкупити. Боягузливість віщує зраду. Боягуз зраджує, щоб себе врятувати, з малодушності. Злослів'я теж вказує на схильність до зради. Хто про інших розносить злі плітки і засуджує всіх, той може зрадити.

Але часто зрадниками стають люди, які не проявляли цих пороків. Люди, як люди. А іноді вони взагалі здавалися високоморальними і доброчесними. А іноді демонстрували таку дружбу та відданість, таке кохання виливали! А потім все одно зраджували того, хто їм довірився. Хто був у них у руках…

Я одну якість назву, яка, за моїми спостереженнями, точно віщує зраду. Це заздрість.

Якщо ви помітили заздрість у людині, навіть у найближчій, — остерігайтеся. Тому що ця людина може зрадити. Зовсім не обов'язково ця людина заздрить особисто вам, — будь-кому вона може заздрити. І може приховувати свою заздрість, проте вона завжди помітна.

Заздрість і зрада завжди йдуть пліч-о-пліч. Заздрість — мати зради. Придивіться, поспостерігайте. Просто ми не завжди правильно оцінюємо заздрість людини, якщо вона спрямована не на нас. А ця якість — провісник. І можна очікувати від такої людини зради, навіть якщо інші погані якості вона не виявляє…

Джерело