Які звички характерні для щасливої жінки?

Кожна жінка хоче бути щасливою, але вкладає в це різний сенс. Для когось щастя — це люблячий чоловік і діти, а для когось- кар'єра чи можливість подорожувати.

Щаслива жінка ніколи не робить того, що їй не подобається, вона витрачає свій ресурс на щось корисне чи важливе для неї. Крім того, така жінка знає, що особисте щастя не залежить ні від кого, крім неї самої, тому робить все, щоб підтримувати цей стан, інформує Ukr.Media.

Думає про себе

Людина сама генерує щастя, тому те, наскільки ви щасливі, залежить виключно від вас. Щаслива жінка любить себе, дбає про себе, розвивається, наповнює себе емоціями, враженнями і новими знаннями.

Не звертає увагу на чужу думку

Успішні і щасливі жінки не звертають уваги на чужі зауваження і колючі висловлювання, тому що знають, що це доля закомплексованих і боязких. Це ваше життя, яка стосується тільки вас і розпоряджатися ним ви можете так, як вважаєте за потрібне. Тому виправдовуватися або звітувати перед кимось для щасливої жінки абсолютно не має сенсу.

Уникає спілкування з неприємними людьми

Щаслива жінка оточує себе тільки позитивними і приємними людьми, а тих, хто несе негатив – сміливо викреслює з життя. Погодьтеся, в житті і так вистачає власних проблем, щоб ще вислуховувати чиїсь скарги або ниття щодо невдалого дня або боса-тирана. Витрачайте свій час на того, з ким вам комфортно його проводити і не бійтеся відмовляти тим, з ким абсолютно немає бажання спілкуватися.

Не намагається все контролювати

Щаслива жінка розуміє, що контролювати все не має ніякого сенсу, світ не ідеальний і іноді можна відійти від запланованого сценарію. І, дивишся, світ не завалився і все йде своєю чергою. Постійний контроль тримає людину в постійному стресі, про яке щастя може йти мова?

Не боїться ризикувати

Щаслива, самодостатня жінка не боїться ризикувати і брати на себе відповідальність, вона розуміє, що життя одне і якщо нічого не робити, то можна прожити його даремно. Звичайно, не завжди все ідеально, трапляються помилки і промахи, але як кажуть, хто не ризикує… А досвід, навіть негативний, допомагає швидко зробити роботу над помилками і з новими силами йти до успіху.

Просить про допомогу

Щаслива жінка не кричить на кожному розі, що вона незалежна і не доводить світу, що вона може сама. Вона не соромиться просити про допомогу, здаватися слабкою, не боїться чогось не знати, оскільки не вважає це смертним гріхом. Вона вміє приймати допомогу, так і допомагати іншим.

Бачить тільки хороше в житті

Щастя цієї жінки не змінюється від умов, так як вона сама їх створює. Щасливі жінки звикли бачити в кожній ситуації позитив, а не згущувати фарби при найменших неприємностей, це допомагає диктувати у Всесвіт правильний посил і енергію. Ці жінки часто кажуть "спасибі" за те, що мають, а не висловлюють постійне невдоволення і претензії.

Живе справжнім

Наповнена і щаслива жінка живе сьогоднішнім днем, вона не сумує за минулим і не живить ілюзій щодо майбутнього, життя одне, тому потрібно кожен день проживати гідно. Кожен день задавайтеся питанням: "Що зробить мене щасливою сьогодні?" Це не обов'язково щось глобальне, це може бути зустріч з подругою, чашка ароматного латте або нове плаття. Такі дрібниці і створюють навколо вас атмосферу щастя, яке розмножується в геометричній прогресії.

Не боїться самотності

Щаслива жінка самодостатня, вона ніколи не буде терпіти поруч нелюбого чоловіка тільки через те, щоб не бути одній, з цієї ж причини не вийде заміж за першого зустрічного, щоб "не залишитися старою дівою". Вони прекрасно себе почувають наодинці з собою і знають, чим заповнити утворену порожнечу. Не витрачайте часу на печаль і страждання, займіться собою, робіть те, на що у вас давно бракує часу: почніть тренуватися в залі, запишіться на курси фотографії, навчіться готувати круасани – і вашу самотність дуже швидко скрасить гідний претендент.

Насолоджується життям

Щаслива жінка любить себе і вміє насолоджуватися життям, вона не відкладає відпустку, улюблений серіал, цікаву книгу і те, що приносить їй задоволення. Іноді вона навіть може пожертвувати інтересами інших людей заради власних і від цього тільки виграє, так як заповнивши ресурс своїх життєвих сил і енергії, вона зможе дати набагато більше.

Джерело