Які знімки в соціальних мережах говорять про те, що в пари не все добре у відносинах

Проаналізуйте свої стосунки.

За фотографіями можна аналізувати безліч аспектів людського характеру, а також дізнатися, щасливі люди в парі чи ні. Психологи розповіли, які фотографії у ваших соціальних мережах говорять про те, що пора бити на сполох, інформує Ukr.Media.

Будь-які фотографії — ознака проблем

Багато хто думав, що побачать довгий список різних фотографій, за якими можна буде провести нетривіальний аналіз, але все виявилося набагато простіше.

Раніше експерти досліджували тему щастя і його кореляції з активністю в соціальних мережах. Західні вчені виявили стійку тенденцію: якщо люди були нещасливі у шлюбі або у відносинах, то кількість спільних фотографій в соціальних мережах була великою. Це відбувається через те, що людям хочеться отримати підтвердження про те, що їх пара хороша. Це все наслідки низької самооцінки.

У процентному співвідношенні ситуація наступна. У соціальних мережах задоволених своїми відносинами чоловіків фотографії з другою половинкою становили не більше 10-15 % від загальної кількості. У жінок цей показник не перевищував 25 %. У відносинах, де була якась невпевненість, проблеми або негаразди, кількість спільних фотографій зростала до 70 %.

Таким чином, ми можемо зробити простий висновок. Якщо люди дуже рідко викладають фотографії один з одним в соціальних мережах або зовсім цього не роблять, вони щасливі. Чим більше фотографій з другою половинкою, тим більше видимих або прихованих проблем.

Чому так відбувається

Коли фотографій мало, таким чином закохані люди показують, що вони цінують свої відносини і нічого не хочуть змінювати. Також відсутність спільних фотографій вказує на те, що люди прекрасно чують один одного і розуміють. Вони впевнені у тому, що їхні стосунки здорові і сильні, тому вони не шукають підтвердження тому в коментарях і «лайках».

Цим людям добре прямо тут і зараз, тому вони не думають про соціальні мережі. Якщо ви бачите, що хтось постійно фотографується з близькою людиною, роблячи "звіти" в історіях або статусах про те, де вони і чим займаються, знайте, що в цій парі не все в порядку.

Якщо таке відбувається з вами теж, то постарайтеся проаналізувати свої відносини і зрозуміти, в чому полягає проблема.

Джерело