Які бувають типи чоловіків та як правильно будувати з ними відносини

Поради щодо виживання у шлюбі.

Психологи виділяють шість типажів серед чоловіків. У кожного є плюси і мінуси. Експерти дали важливі поради про те, як будувати відносини з кожним з них, інформує Ukr.Media.

Пильний спостерігач

Типовий ревнивець. Часом вкрай складно розгледіти в ньому власника, тому що спочатку він просто цікавиться тим, де ви, з ким, чому, коли прийдете. Потім ненав'язливі питання стануть перетворюватися в нав'язливість, яка жахливо бісить. Якщо все-таки справа дійшла до шлюбу, то жінці у відносинах з таким чоловіком буде вкрай важко. Найкращий варіант в такому разі — якомога рідше присвячувати чоловіка у свої справи, щоб він не мотав нерви ні собі, ні вам.

Типовий трудоголік

Його думки про роботу, його час присвячується роботі. Він повністю залучений в цей процес, тому дружині дістається трохи часу. Серед плюсів — хороший заробіток, і то не завжди. Психологи рекомендують в такому разі більше часу присвячувати коханому супутнику життя, не чекаючи ініціативи від нього самого.

Кращий друг

Величезний плюс такого чоловіка — рівноправність і позитив у родині. Якщо ви звикли до моделі поведінки «я слабка і тендітна» або «я тут найголовніша», то з таким чоловіком краще навіть не починати відносин. Якщо ви у шлюбі і вас влаштовує рівноправність, намагайтеся робити все, щоб так і залишалося далі.

Аморфний самець

Він виконує подружній обов'язок, не гуляє на стороні, приносить в будинок гроші і дуже турботливий, але в житті з ним абсолютно немає яскравих моментів. Він не романтик і взагалі не розуміє сенсу цього слова. Психологи відзначають, що нічого поганого в цьому немає, але виправити ситуацію тут теж ніяк не можна. Він просто такий, який є. Порада: робіть щось самі і придумуйте самі — побачення, походи в нові місця. Візьміть це на себе.

Прагне до досконалості

Він не лише сам намагається бути краще, але і своїй дружині каже, що вона неправильно зварила пельмені, не так протерла пил, не так зробила щось на роботі, не так виховує сина. Важливо пам'ятати, що він говорить все це не для того, щоб образити. Просто він вважає це нормою. З таким чоловіком краще не лаяти і просто не звертати на подібні висловлювання ніякої уваги.

Джерело