Яке повідомлення відправити колишньому чоловіку, щоб заставити його думати про вас весь день

Спритно продумана фраза приверне увагу молодої людини.

Розрив відносин з коханою людиною завжди серйозно впливає на емоційне тло і протягом життя. Довгий час більша частина ваших інтересів сконцентрована навколо однієї людини, і коли любовний союз розвалюється, спочатку здається, що світ звалився. Потрібно пам'ятати, що якщо чоловік розлюбив вас і вирішив йти далі самостійно, практично немає варіантів змінити його позицію. Однак часто після розриву і чоловік, і жінка відчувають сильні почуття залишеного предмета обожнювання. Про те, які SMS-повідомлення привернуть увагу колишнього, розповідаємо нижче у статті, інформує Ukr.Media.

Цікава новина

Перше правило — нагадувати про себе потрібно після того, як основну частину бурхливих емоцій пережито. Вам слід тверезо оцінити ситуацію і добре подумати, чи потрібно знову намагатися налагодити контакт з колишнім. Якщо стосунки припинилися через дурість, упертість або грубі фрази, кинуті в запалі гніву, правильним буде спробувати почати все заново. Наприклад, чоловік може бути дуже ображений і принципово вирішив вас ігнорувати. Розбурхати його допоможуть вправно продумані фрази. Так, можна повідомити молодій людині в смс, що ви дізналися дуже цікаву новину, якою хочете з нею поділитися. Можна написати щось із серії: «Чув новину?», «Ти вже в курсі, що сталося?», «Досі не можу повірити, що так сталося, ти знав?». Потім потрібно витримати невелику паузу, щоб цікавість молодої людини розігралася не на жарт. Після цього ділитесь цікавою інформацією, але вона має бути вартісною. Наприклад, хтось із ваших спільних приятелів одружився, обзавівся дітьми, розлучився, сильно захворів, поїхав у дорогу подорож, переїхав до іншої країни і так далі. Потім продовжуйте обговорювати тему та налагоджуйте спілкування.

Прохання про пораду

Також чоловік навряд чи відмовиться допомогти вам, якщо ви щиро попросите його про пораду. Можете написати, що годину намагаєтеся розібратися в якійсь проблемі зі смартфоном, ноутбуком і так далі. Або ж уточнити у колишнього хлопця якісь моменти з питань, пов'язаних із його сферою діяльності. Чоловіку, напевно, буде приємно відчути вашу потребу в ньому. Зрозуміло, якщо в нього залишилися бодай якісь теплі почуття. Після вирішення побутового питання можна спробувати закріпити спілкування та перейти на інші теми.

Натяк на жаль про розлучення

Не варто розсипатися в принизливих вибаченнях, тим більше якщо не відчуваєте за собою серйозну провину. Можливо, молодий чоловік уже поставив хрест на стосунках, і жодні ваші благання відновити зв'язок не допоможуть. Тож принижуватися не варто, але натякнути на те, що шкодуєте про розлучення не буде зайвим. Можете написати просторове повідомлення про те, що він вам наснився, або ви досі згадуєте приємні спільні моменти. Таке повідомлення змусить чоловіка думати про вас та оцінити можливість поновлення роману.

Заявіть, що дещо про нього довідалися

Інтрига завжди чудово працює. Напишіть чоловікові, якого хочете зацікавити, що довідалися про нього щось несподіване. Після цього знову витримуємо суттєву паузу. Молода людина точно буде схвильована і почне перебирати події з життя, про які ви могли дізнатися. Ключик до спритно закрученого повідомлення може бути простим. Наприклад, через деякий час оголосіть, що ходили до психолога і зрозуміли, чому вашому благовірному було так складно визнавати свої помилки/просити вибачення або ще щось. Мовляв, експерт нарешті пояснив вам, що це пов'язано з особливостями чоловічої поведінки у стосунках із коханою жінкою.

Прохання нагадати про щось

Для того, щоб зав'язати діалог з колишнім хлопцем, можна ніби ненароком звернутися до нього з проханням нагадати про якусь подію. Наприклад, попросити підказати, в якому готелі ви відпочивали в такій країні або як називається магазин, який він вам колись радив. Після того, як отримаєте відповідь, постарайтеся розвинути тему та обмінятися ще кількома повідомленнями. Якщо почуття між вами ще є, нагадування себе дозволить розпалити вогонь колишньої пристрасті. Однак, якщо чоловік явно ігнорує ваші повідомлення, неохоче відповідає через кілька днів, не варто витрачати на нього час — довкола величезна кількість представників сильної статі, які зможуть зробити вас щасливою.

Джерело