Як зрозуміти, що Ви йому не байдужі: знаки мови тіла закоханого чоловіка

Те, що у чоловіка не виходить сказати словами, він може висловити мовою тіла.

Ми всі знаємо, що чоловікам вираження своїх істинних почуттів дається часом з великими труднощами. Іноді представники сильної статі просто німіють, коли намагаються розповісти про те, що відчувають, інформує Ukr.Media.

Ми не можемо жити без спілкування. Іноді ми використовуємо для цього слова, а іноді знаходимо інші способи виразити себе. Правда полягає в тому, що мова тіла часто розповідає про нас більше, ніж слова, які ми вимовляємо.

Невербальна комунікація — найщиріша. Тим більше, любов — це одне з тих почуттів, яке, за своєю інтенсивністю, нерідко блокує наше словесне спілкування, змушуючи покладатися на мову власного тіла.

Нижче ми опишемо деякі знаки мови тіла закоханого чоловіка.

«Найдавнішою мовою була мова тіла, і тому якщо ми звертаємо увагу тільки на усне або письмове вираження думок і почуттів, то тим самим ми позбавляємо себе значної частини людської мови», — Пауло Фрейре.

Наше тіло завжди «говорить» дуже красномовно

Закоханих чоловіків (і жінок) можна розпізнати по особливому блиску очей. Це нормально, що коли ми бачимо того, хто нам подобається, очі починають блищати. Всі думки зайняті тільки однією людиною, тому слізні залози стимулюються сильніше звичайного. Саме цим і пояснюється виняткова яскравість очей у таких ситуаціях.

Однак це не єдине, про що варто сказати. Одним з найбільш промовистих знаків мови тіла закоханого чоловіка — його пильний погляд. Цей погляд іде за вами, куди б ви не пішли, і з легкістю знаходить вас в натовпі. Він не відпускає вас до тих пір, поки ви не сховаєтесь з виду.

Більш того, цей погляд зазвичай зосереджується на ваших губах

І не має значення, чи говорите ви, чи мовчите. Цей погляд говорить за закоханого чоловіка. Слова в такій ситуації не потрібні.

На додаток до погляду варто відзначити й інші мімічні жести, за допомогою яких чоловіки демонструють особливий інтерес. Наприклад, підняті брови. Якщо чоловік при зустрічі починає злегка «смикати» бровою, виходить, він зацікавлений у вас.

Те ж саме стосується його посмішки

Любов змушує нас посміхатися протягом всього дня. Тому посмішка є вираженням піднесеного стану духу чоловіка, який він відчуває, перебуваючи поруч з вами.

Крім того, закоханому чоловікові властиво імітувати міміку жінки, до якої він відчуває потяг. Причому він навіть не усвідомлює цього! Він несвідомо наслідує ту, ким захоплюється. Він не помічає, що «копіює» вираз вашого обличчя, бо всі його думки зайняті тим, як завоювати вашу увагу.

Якщо чоловік відчуває потяг, він видасть себе різними несвідомими жестами

Наприклад, він буде постійно доторкатися до свого волосся або почне поправляти краватку, піджак або будь-який інший предмет одягу, як тільки ви ввійдете в кімнату. Тим самим він бажає впевнитися, що готовий до зустрічі з вами кращим чином.

Він може час від часу торкатися спини своєї обраниці, немов він веде її

Багато хто вважає цей жест старомодним і власницьким. Але це дуже чоловічий знак уваги, з допомогою якого він проявляє справжні почуття стосовно жінки, яка йому не байдужа.

Крім того, ви можете звернути увагу, що при розмові він нахиляється до вас. Так само в момент зустрічі деякі чоловіки випрямляються і випинають груди. Це позиція сили. Значить, він готується сказати або зробити щось важливе.

Також про зацікавленість може говорити те, що він під час побачення в ресторані починає ніби «грати» з серветками або столовими приладами, перебираючи їх, у ті короткі періоди, коли відводить погляд від вас.

Жестами, які ми описали в цій статті, чоловік демонструє непідробний інтерес. Вам варто знати, що люблячого чоловіка можна побачити з того, з якою увагою він слухає вас. І по тому, що він намагається надати при будь-якому разі підтримку, приділяє увагу всім вашим бажанням і потребам.

Джерело