Як зрозуміти, що ваш чоловік прихований альфонс

А ви точно добре знаєте свого партнера?

Один з найнеприємніших моментів у відносинах — з'ясувати, що ваш чоловік виявився зовсім не тим, ким ви його вважали. Причому іноді розчарування може бути неймовірно важким, особливо коли дізнаєшся, що чоловік — класичний альфонс, інформує Ukr.Media.

Обчислити такого персонажа буває непросто, так як останній неймовірно хитрий, але психологів не проведеш, і ми скористалися їх порадами, щоб допомогти вам уникнути неприємного союзу.

Він вічна жертва

Альфонси вміють втиратися в довіру і пускають в хід всі доступні їм методи. Іноді на ранніх стадіях відносин його просто неможливо розпізнати, так як жінка в цей період окрилена і повністю поглинена почуттями до нової людини в своєму житті. Чоловіки-альфонси прекрасно знають свою "аудиторію" і вибирають найчастіше жалісливих жінок, готових кинутися на допомогу коханому. Як ви розумієте, такого чоловіка в більшості випадків цікавить виключно матеріальна допомога з боку коханої. Його слізливі історії життя буквально змушують жінку віддати нещасному все.

Він вміє робити компліменти — стережіться

Напевно, ніхто так не вміє робити компліменти, як альфонс. Причому цей чоловік буде публічно проявляти до вас почуття, щоб всі навколо, і ви в першу чергу, не сумнівалися — він налаштований серйозно. Зрозуміло, тільки на словах. Чоловік вміло з'ясовує, які комплекси є у його жінки, і активно використовує цю інформацію у своїх цілях. Психологи попереджають — коли компліменти виходять за рамки і ви починаєте відчувати дискомфорт, прислухайтеся до своїх відчуттів, адже ваш мозок відчув недобре. Можливо, ваш чоловік не настільки щирий, як вам здається.

Його плани вражають

Чоловік-альфонс прекрасно знає, наскільки важливо будь-якій жінці розуміти перспективи відносин з чоловіком, а тому досить швидко починають будувати спільні плани, щоб утримати жінку на гачку. Як ми вже говорили, чоловік легко визначає жіночі потреби і грає на цьому. Мрієте про велику сім'ю і власний будинок? Альфонс обов'язково вам пообіцяє щось подібне, в фарбах описавши ваш загальний шлях на шляху до цієї мрії. І все в такому дусі. Однак, як тільки ви потрапите в його тенета, ситуація ніяк не зміниться, і раптом виявиться, що ви здійснюєте вже не свої, а його мрії. Будьте дуже обережні.

Джерело