Як зрозуміти, що подобаєтеся чоловікові

Якщо ви запитуєте "як зрозуміти, що подобаєтеся чоловікові", значить у вас є сумніви, які час розвіяти.

Вистачить натяків і недомовок! Якщо ви ставите питання «як зрозуміти, що подобаєтеся чоловікові», значить у вас є сумніви, які час розвіяти, інформує Ukr.Media.

Іноді жінка абсолютно не розуміє сигналів чоловіка: чи це симпатія, чи то ввічливість. Особливо з появою соціальних мереж стало зовсім складно розбиратися в почуттях і намірах залицяльників, тому ми підготували для вас кілька пунктів про те, як зрозуміти, що ви йому сподобалися.

Надмірна увага

Зазвичай чоловіки, проявляють симпатію до жінки, намагаючись весь час бути на зв'язку і на виду. Вони телефонують, пишуть, запрошують зустрітися, причому дуже часто ця увага не згасає довгий час. До того ж, вона стає навіть настирливою. Звичайно, у випадку повного ігнорування з вашої сторони, ця увага почне слабшати. Але вважається, що, якщо ви дійсно сподобалися молодій людині, він знайде спосіб вийти на контакт і привернути до себе увагу. Головне не попадіться на трюк, знайомий кожній жінці: часто чоловіки перестають надавати знаки уваги, щоб ви зрозуміли нарешті, що він той самий принц на білому коні, і почали сумувати за ним.

Особливий погляд

Під час спілкування його погляд повністю буде зациклений на вас: на кожному вашому русі і вдиху. Всякий раз, коли ви будете дивитися йому в очі, ви побачите таємничість, інтерес і чарівність. Саме такий погляд і є сигналом про те, що ви йому сподобалися. Отже, немає нічого простішого, ніж заглянути в його красиві очі і зрозуміти, що подобаєтеся чоловікові, чи не так?

Повна безвідмовність

Звичайно, не варто цим зловживати. Однак у випадку, якщо ви дійсно зачепили молоду людину, він ніколи не зможе вам відмовити. Чоловік прийде на ваш будь-який заклик, допоможе і підтримає в будь-якій ситуації. Навіть якщо ви зламали ніготь, напевно… Така поведінка, звичайно, може свідчити про банальну повагу у вашу сторону, однак ви самі повинні відчути намір і бажання допомогти. Якщо воно присутнє і чоловік з ентузіазмом береться за будь-яку доручену справу — значить він на гачку.

Тактильний контакт

Найчастіше чоловіки у присутності об'єкта їх симпатії не можуть не скористатися нагодою доторкнутися до жінки. Це можуть бути обійми під час привітання, «випадковий» дотик вашої руки або ж жартівливий дотик. Наприклад, легке поплескування по плечу теж підійде. Звичайно, цілком можливо, що чоловік спілкується подібним чином з усіма представницями жіночої статі, тому цей момент потрібно добре проаналізувати. Але жінки ж чуйні істоти, для них це простіше простого!

Часті компліменти

Безумовно, зараз нас оточує величезна кількість «пікаперів», які так і норовлять вставити комплімент навіть туди, де він абсолютно недоречний. Але є і адекватні і гідні компліменти, які, звичайно ж, є лише знаком цієї симпатії. Не відкидайте такі компліменти, дозвольте молодій людині проявити себе і дати можливість оцінити ваші достоїнства. Але звичайно, вашій подрузі легше помітити чоловічу увагу на вашу адресу, ніж вам самим. Ви ж постійно шукаєте підступ! «Як тне можеш зрозуміти, що подобаєшся чоловікові, він постійно робить тобі компліменти», — чули таке? Рекомендуємо звернути увагу.

Щира скромність

Мало хто при вигляді жінки-мрії буде вести себе занадто розкуто. В основному молоді люди поводяться скромно і трохи ніяковіють. Але не плутайте це зі звичайною нудьгою і незацікавленістю. До всього іншого, в першому випадку чоловік буде поводитися трохи незграбно, а у другому — просто без особливого інтересу.

Знайомство з друзями

Однією з ознак того, що ви сподобалися чоловікові, буде знайомство з його близьким оточенням. Такий вчинок зазвичай робиться для того, щоб дозволити друзям оцінити вас, подивитися ваше до них ставлення і те, наскільки добре ви вливаєтеся в його компанію. Думаєте, він вводить вас у свій «чоловічий клуб» просто так? Нічого подібного, у чоловіків теж є свої штучки! Нескладно зрозуміти, що подобаєтеся чоловікові і його друзям — ви зрозумієте це відразу.

Незвичайні вчинки

Так, такі чоловіки все ще є! Щоб здивувати жінку, сильна стать зазвичай готова на неймовірні вчинки. Необов'язково це має бути щось надприродне, головне — ті емоції і почуття, з якими молоді люди здійснюють свої «подвиги». Це може бути як напис під вікном, так і букет з квітами і коробкою цукерок. Більше того, навряд чи чоловіки погодяться витрачати свій час на «одну з». До того ж, багато хто з чоловіків взагалі не люблять проявляти свої емоції. А тут цілий милий вчинок для вас! Це точно симпатія, вам так не здається?

Показує себе з кращого боку

Чоловік зазвичай не думає довго, як роздобути дівчину. Він використовує всі методи, як на війні! А жінка сидить і розмірковує «як зрозуміти, що подобається чоловікові, що він закохався і хоче зустрічатися». Вони (чоловіки) просто ведуть себе природно і намагаються показати себе найкращим чином. До речі, можливо, молодий чоловік ненароком розповість вам історію, як врятував кошеня, або розповість, який він великий кулінар. Все це робиться не просто так, як може здатися на перший погляд.

Цікавиться вашим життям

Якщо чоловік постійно цікавиться, де і з ким ви вчора були, чим займаєтеся по вечорах і що любите їсти, це про щось та говорить. Навряд чи він так часто буде дізнаватися про ваші інтереси і життя просто з цікавості. А ще він може ревнувати, уявляєте! Все ще не вірите в його справжню симпатію? Радимо подумати!

Джерело