Як зрозуміти, що перше побачення було невдалим

Ознаки того, що побачення провальне.

Побачення можуть бути непередбачуваними. Це схоже на продаж автомобіля: ви задаєтеся питанням, людина, з якою ви зустрічаєтеся, штовхає шини з серйозним інтересом або вона просто проводить тест-драйв заради задоволення, без наміру продовжувати відносини з вами. Але ви не просто продавець — ви покупець. Таким чином, ви хочете якомога швидше визначити, чи варте ваше побачення більше вашого часу. Якщо ви помітили будь-яку з цих п'яти ознак, то, ймовірно, ні, інформує Ukr.Media.

Балаканина

Спілкування — це ключ до здорових особистих стосунків, але, як і в багатьох речах в житті, повинен бути баланс. Побачення з базікою може зіпсувати вечір. Це не весело, коли людина говорить так багато, що ви не можете вставити ні слова.

Зробіть серйозне зауваження, коли цей хлопець або дівчина говорить конкретно про себе весь час. І якщо він або вона продовжує згадувати минулі відносини, тоді вам дійсно захочеться гарненько подумати, перш ніж знову зустрічатися з цією людиною.

Мовчання

Полярна протилежність — коли ваш супутник недостатньо говорить — також незручна. Пауза в розмові — це одне, але тривалі періоди мовчання просто незграбні. Відволікаючі фактори, такі як текстові повідомлення, розмови по телефону — це мертві сигнали того, що ви двоє не створені один для одного.

Критика

Ви, ймовірно, не хочете продовжувати відносини з тим, хто надмірно критикує вас під час побачення. Можливо, він дивиться на вас з голови до ніг, а потім посміхається, або вона саркастично запитує про ваші манери, способи пересування, де ви живете або чому ваші батьки дали вам особливе ім'я.

Якщо він грубий з обслуговуючим персоналом і постійно скаржиться на їжу, у нього можуть бути приховані проблеми. Візьміть на замітку, якщо ваш супутник висміює риси інших людей, одяг, автомобілі або спосіб життя. Ви дійсно хочете спілкуватися з людиною, якій подобається принижувати інших?

Температура

Дуже важливо стежити за температурою на вашому побаченні — і мова не про кімнатну температуру. Якщо ваш кавалер холодно ставиться до вас (наприклад, не хоче триматися за руки), це, ймовірно, натяк. Те ж саме відноситься і до того, що ваша потенційна кохана відкидає скромний поцілунок в щічку.

Інша крайність також може сигналізувати про неприємності. Припустимо, ваш кавалер ніяк не може відірвати від вас руки, хоча ви ледве знайомі. Ця всепоглинаюча прихильність може мати більше спільного з високим лібідо вашого супутника ніж з вашою привабливістю.

Час

Якщо ваше побачення закінчується рано незвичайною відмовкою типу: "Мені потрібно погодувати мого хом'ячка", не ламайте голову, намагаючись зрозуміти це. Вважайте це черговим досвідом і списуйте все на невдале побачення.

Також будьте підозрілі, якщо ваш кавалер отримає терміновий дзвінок з офісу або друга в тяжкому становищі, вимагаючи, щоб він або вона негайно приїхали на допомогу. Класичний спосіб ухилитися від невдалого побачення — прикинутися хворим. Побажайте йому всього хорошого і швидкого одужання.

Джерело