Як зрозуміти, що чоловік відчуває до вас сильні почуття — 4 вірні ознаки

Закоханий шанувальник видасть сам себе.

Зрозуміти, що на душі у чоловіка, якщо він сам не захоче про це розповісти, дуже важко. Часом жінка ніяк не може з'ясувати наміри хлопця, який намагається проявляти знаки уваги. Ми порадилися з психологом, щоб розібратися — як чоловіки самі видають свою захопленість жінкою. Можливо, поруч з вами знаходиться таємний залицяльник, а ви навіть не підозрюєте, інформує Ukr.Media.

Чоловік намагається вас захистити

Ви помічали, що ваш друг або колега намагається щоразу заступитися за вас, якщо на горизонті сварка або скандал? Якщо ви відповіли ствердно, велика ймовірність, що чоловік у вас по вуха закоханий, бо приводу заступатися за людину, до якого не відчуваєш почуттів, просто немає. Та й жоден чоловік не буде ризикувати репутацією заради простої колеги. Візьміть на замітку.

Чоловік намагається вас порадувати

Коли чоловік ставить собі за мету підкорити жінку, він буде постійно намагатися викликати позитивні емоції. Він буде уважним до дрібниць, обов'язково запам'ятає, що вам особливо подобається, і в міру сил намагатиметься виконати ваші бажання. Будь-яка жінка буде в захваті від такого ставлення і чоловіки прекрасно про це знають. Чи немає серед ваших друзів-чоловіків тих, хто радує вас без приводу останнім часом?

Чоловік буде вписувати вас у свої плани

Зацікавлений в вас чоловік завжди намагатиметься зробити так, щоб ви проводили більше часу разом. У вас обідня перерва? Він обов'язково запросить вас з собою на ланч. Вам довго добиратися до будинку? Він знову поруч, щоб з комфортом довезти вас на машині, нехай йому і потрібно в іншу сторону. Такі знаки уваги не надають жінкам, до яких просто добре ставляться.

Чоловік вас ревнує

Чи буде чоловік ревнувати просто знайому дівчину? Навряд. Відомо, що чоловіки власники по натурі і не готові ділитися «здобиччю». Як ви зрозуміли, "видобуток" — це ви. Небайдужий до вас чоловік буде спопеляти поглядом інших чоловіків, які посміють вас веселити або ж будуть пропонувати свою допомогу. У пориві обурення такий чоловік може висловити вам своє невдоволення, але так, щоб ви не здогадалися про його почуття. Але ви-то вже знаєте, в чому тут справа.

Джерело