Як зрозуміти, що чоловік одружений, але приховує: ознаки, які видають зрадника

Як упізнати обманщика.

Ви почали зустрічатися з гарним хлопцем, від якого ви в захваті, але ось проблема — через кілька тижнів або місяців він каже вам, що одружений, інформує Ukr.Media.

Ви не хочете бути на другому плані і ділити його з дружиною, і це цілком нормально. Багато чоловіків під час знайомства приховують свій статус і обманюють дівчат.

Як не стати жертвою обману одруженого чоловіка і за якими ознаками визначити брехуна?

Ознаки одруженого чоловіка: як визначити
Як показує практика, багато жінок стають жертвою обману. Чоловіки знають, що неодруженими вони більше приваблюють протилежну стать і до останнього приховують інформацію про свій сімейний статус.

У результаті страждають представниці прекрасної статі, які відчувають себе використаними та обдуреними.

Якщо ви віддаєте перевагу вільним чоловікам і вам набридли ошуканці, обов'язково прочитаєте нашу статтю. Тепер ви будете у всеозброєнні та розпізнаєте хитруна вже на першій зустрічі!

Одружених можна легко розпізнати за кількома ознаками. І як би вони не намагалися обманювати, тепер ви точно не станете їхньою жертвою!
Тільки уявіть: якщо людина обманює вас із самого початку, що буде далі?

Як розкусити одруженого швидко і просто

Він не дає свій номер телефону. Чоловік обіцяє, що передзвонить вам сам і не хоче давати свій номер. Він робить дзвінки з різних номерів або з невідомих. Попросіть його дати свій номер і якщо він не захоче цього робити, але водночас часто телефонує вам сам, найімовірніше, у нього є сім'я.

Він часто не може зустрітися. У нього постійно знаходяться якісь безглузді відмовки і він переносить вашу зустріч на інший день. При цьому він часто змінює плани і в результаті ви повинні чекати, коли ж він звільниться.

Він хоче зустрітися вдень. Погодьтеся, що найчастіше побачення відбуваються у вечірній час, і це нормально. Але оскільки у одружених немає часу ввечері, вони хочуть зустрітися в першій половині дня.

Він зайнятий на вихідних і у святкові дні. Одружені не можуть піти від дружин у вихідні або на свята, оскільки у них є певні обов'язки. Але вам він каже, що постійно працює або в нього захворів хтось із родичів.

Чоловік не запрошує вас до себе. І ось ви вже кілька разів зустрілися і справа йде до… Ну, ви знаєте до чого. Він напрошується до вас у гості або знімає кімнату, квартиру, номер у готелі. Задумайтеся — цілком можливо, що він вас обманює. Звісно, трапляються випадки, коли чоловік живе з батьками або просто соромиться свого житла, але все ж таки найчастіше небажання запросити в гості дівчину є ознакою статусу "одружений".

Він уникає публічних місць. Його можуть побачити знайомі та родичі, навіщо йому зайві проблеми? У результаті ви їдете в якесь жахливе кафе на околиці міста. А на ваші спроби піти в популярний заклад або прогулятися в міському парку, чоловік знаходить усілякі відмовки.

Він не знайомить вас із родичами. Якщо ви зустрічаєтеся вже тривалий час і у вас начебто все гаразд, хлопець має познайомити вас із приятелями або родичами. Якщо він цього не робить, то, найімовірніше, вдома на нього чекають сім'я і діти.

Він не відповідає на дзвінки при вас. Йому часто хтось телефонує, але він не хоче відповідати та ігнорує дзвінки.

Він не хоче з вами ночувати. Що може бути прекрасніше, ніж сніданок із коханою людиною? Але на жаль, чоловік знаходить відмовки та ніколи не ночує з вами. Це прямий доказ того, що у нього є сім'я або просто дівчина, з якою він живе разом.

Зустрічатися чи ні з одруженим чоловіком?

Це тільки ваш вибір і все залежить від ваших намірів. Але все ж краще не лізти в чужу сім'ю і не руйнувати її. Якщо чоловік каже, що в сім'ї у нього все дуже погано, він може розлучитися і тільки після цього будувати стосунки з коханою дівчиною. Якщо ж він обманює вас про свій статус від самого початку, задумайтеся — а чи потрібен вам обманщик?

Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що чоловік одружений. Основні ознаки ми представили вище, керуйтеся нашими порадами та намагайтеся уникати ошуканців!

Джерело