Як зрозуміти, що чоловік любить вас, а не просто використовує, щоб забути колишню

Кілька ознак, за якими можна визначити щирість почуттів чоловіка, щоб вчасно побачити та зрозуміти, що вас намагаються використати просто як заміну комусь ще.

На жаль, люди часто починають нові відносини, щоб оговтатися від старих. Зрозуміти, що партнер вибрав вас, щиро полюбивши, можна за кількома ознаками, інформує Ukr.Media.

Погодьтеся, неприємно дізнатися якось, що ваш уже чоловік насправді не любить вас. Ну так, наполовину, хоч і клянеться в почуттях. А на ділі все ще не відпустив свої попередні стосунки та сохне за колишньою.

Придивіться до його погляду

Психологи радять звернути увагу, чи є такі моменти. Чоловік при розмові ховає очі або дивиться начебто пильно, але при цьому погляд розсіяний — значить думає не про жінку перед собою. А от якщо спілкується природно, жартує, сміється, обіймає, шукає ваш погляд у відповідь — тоді все чудово.

Помічайте дрібниці у поведінці

Якщо чоловік надто старається подати вам пальто, відчинити двері або, навпаки, ігнорує вас, він насправді не з вами. Його думки займає хтось інший. Якщо він залицяється ніжно, намагається обійняти, трохи соромиться, дарує значні дорогі подарунки — не варто переживати. Вступити у відносини з конкретною жінкою було його усвідомленим рішенням.

Зверніть увагу, який він в ліжку

Коли чоловік думає тільки про себе, про свою насолоду, він командуватиме в ліжку. Вимагає і говорить, як слід його догоджати. Якщо у вас так, то подумайте. А от коли партнер ласкавий, намагається максимально розслабити свою кохану, зробити їй задоволення — тоді можете порадіти за себе.

Але буває більш глибинний, несвідомий рівень цієї моделі відносин. Коли вибір партнерок відбувається неусвідомлено, наприклад, його відкинула у дитинстві мама, а тепер чоловіка приваблюють жінки лише зі схожою зовнішністю. Або коли кавалер не хоче забувати своєї минулої пасії, а шукає їй заміну в чужому обличчі.

У таких випадках, побачивши її фото, ви відразу це зрозумієте — у вас виявляться чимось схожі форма обличчя, посмішка, колір волосся і очей, контури плечей і рук, тип статури або постави, нахил або поворот голови тощо.

Але найголовніше, якщо ви любите його, боріться за свої почуття, а раптом це доля!

Джерело