Як за допомогою певних слів і фраз зробити чоловіка слухняним

Говори й володарюй.

Зробити так, щоб чоловік був слухняним, буває непросто. У цьому вам допоможуть фрази, які допоможуть"приручити" чоловіка. Саме про них піде мова в даній статті, інформує Ukr.Media.

«Ти в мене такий сміливий/розумний/красивий»

Необхідно навчитися правильно робити компліменти, щоб чоловік вас слухався. Точніше, необхідно правильно вибирати час. Наприклад, вам потрібно, щоб він допоміг вам донести пакети з магазину до будинку. Буде неправильно, якщо ви зателефонуєте йому і скажете, що він сильний, тому вам потрібна допомога. Це виглядатиме як маніпуляція.

Дуже важливо говорити подібні речі, коли чоловік вже щось зробив для вас. Наприклад, він допоміг вам розрахувати процентні частки для проєкту по роботі, в яких ви нічого не тямите. Після цього можна сказати: «Який же ти в мене розумний». Будьте впевнені, що наступного разу його не потрібно буде навіть просити зробити щось подібне для вас. Він сам виявить бажання, ставши слухняним. Замість цього можна також говорити: «Ти мій герой». Це теж спрацює аналогічним чином.

«Ти найкращий»

Для таких слів потрібно підбирати зручний випадок. Можна говорити це, коли він для вас робить щось корисне, або просто коли ви міркуєте на тему відносин, вашого кохання, коли він пильно слухає вас.

Подивіться в його очі та скажіть заповітну фразу максимально щиро. Чоловік, якому його жінка говорить подібне, обов'язково постарається підтримувати статус «кращого». Він робитиме все можливе, щоб залишатися для вас найкращим.

«Твоя мама дуже класна»

Навіть якщо це не так, краще сказати хоча б пару разів. Річ у тім, що чоловікам дуже важливо, щоб їх жінка завжди знаходила спільну мову з матір'ю. Якщо цього не відбудеться, є досить високий ризик того, що він в якийсь непростій ситуації прийме сторону матері, а не вашу.

Якщо ви покажете, що його мама вас надихає і викликає у вас позитивні почуття, він буде більш спокійним. Більш того, він точно поділиться вашими словами з нею, з-за чого вона зрозуміє, що її синок в хороших руках, і що за ним не потрібне око та око.

«Ти мій номер один»

У спробах зробити чоловіка слухняним важливо не забувати, що він повинен відчувати себе в парі головним і особливим. Вимовляєте дану фразу тільки у найяскравіші моменти. Не кажіть це просто так, як мантру. Він звикне і це для нього вже не буде ніяким дивом, приємною дрібницею.

Якщо ви навчитеся грати на чоловічому самолюбстві, то зможете заволодіти ним повністю. Кожен чоловік хоче бути найкращим.

Бонус: навчіться правильно відмовляти чоловікові

Він ні за що не стане слухняним кошеням, якщо ви не покажете йому, що вами керувати не вийде. Грубо кажучи, для того, щоб керувати партнером, вам необхідно показати, що ви не будете в цій ролі. Психологи відзначають той простий факт, що «управлінцем» і «веденим» бути неможливо. Завжди хтось лідер, а хто підлеглий. Хтось слухає, а хтось наказує або просить (як вам більше подобається).

Щоб показати чоловікові, що вами керувати не вийде, необхідно навчитися говорити «ні». Звичайно, не на всі його прохання треба відповідати негативно, а тільки на ті, які ви не хочете виконувати. Наприклад, ви не хочете ділити з ним рахунок в ресторані або платити за нього в подорожі, возити його до мами кожну п'ятницю на машині, відпускати його з друзями в бар і так далі.

Деякі дівчата бояться, що чоловік скаже: «Ну, тоді до побачення». Так буде навіть краще, адже це вказує на те, що він не збирається рахуватися з вашими інтересами та пріоритетами.

Джерело