Як відучити свекруху лізти в сім’ю, поради психолога

Способи захиститися від втручання свекрухи в особисте життя.

Втручання матері в особисте життя своєї вже дорослої дитини небезпечне для стосунків, запевнили психологи. Причому деякі жінки можуть робити це через нудьгу. Експерти назвали способи захиститися від настирливого втручання свекрухи в сімейне життя сина та невістки, інформує Ukr.Media.

Для початку психологи порекомендували поговорити зі свекрухою, яка бере надто активну участь у житті дорослої дитини, і зрозуміти її позицію: як вона ставиться до їх стосунків і що їй у них не подобається. Причому, за словами експертів, розмову потрібно проводити у відповідний час, коли всі спокійні. Діалог має бути шанобливим з обох сторін, додали вони.

Будь-яка мати переживає за свою дитину, нехай навіть і дорослу. Це нормально. Тому ви можете поділитися зі свекрухою своїми почуттями до її сина. Часом це заспокоює матір коханої людини.

Трапляється, що свекруха втручається в сімейне життя сина від нудьги. У цій ситуації можна свекрусі запропонувати заняття в гуртку, відпочити де-небудь, зайнятися садівництвом на дачі. Так у жінки зміститься фокус уваги на інший об'єкт і втручання, якщо не зникне повністю, то знизиться в будь-якому разі.

На думку експертів, необхідно також повідомити про те, що відбувається, чоловікові. Чоловік, який любить і розуміє, не уникатиме проблеми. Заодно це допоможе перевірити ставлення чоловіка до дружини.

Часом боротьба з втручанням у стосунки з боку матері зміцнює стосунки з партнером, оскільки вони на одній хвилі намагаються протистояти цьому натиску, допомагаючи один одному, підбили підсумки психотерапевти.

Джерело