Як спілкуватися з людиною, яка підло з вами вчинила: 7 правил

Не варто вірити в те, що людина зміниться.

Той, хто здійснив на вашу адресу підлість і зраду, небезпечний у будь-якому випадку, навіть якщо зараз тримається тихо або підлещується до вас, демонструє дружність:

  • Людина показала свою сутність. Рано чи пізно суть проявиться знову.
  • Він або вона може, наблизившись до вас, продовжувати збирати про вас інформацію і чекати відповідного моменту знову вас скривдити.
  • Зазвичай, такі люди лицемірять і багато роблять за спиною. Отже, перебуваючи поруч із вами, така людина може продовжувати вести подвійну гру за спиною.
  • Спілкування з такою людиною для вас у більшості випадків надовго залишиться токсичним, тому що буде напруга, спогади про негатив. Ви витрачатимете невиправдано багато ресурсів просто для того, щоб бути поряд.

Як спілкуватися, взаємодіяти з людиною, яка на вашу адресу вже здійснила підлість чи навіть справжню зраду?

Якщо можна з нею не контактувати

То це варто зробити, інформує Ukr.Media.

Навіщо вам поблизу змія, яка вас у будь-який момент може вкусити?

Навіщо добровільно підставляти себе?

Так, буває всяке. Хтось кається, хтось проходить через справжню трансформацію. Але все це лише невеликий відсоток. Більшість воліє жити у своїй звичній парадигмі і діє звичними методами.

Ваша безпека та ваш комфорт понад усе.

Якщо ви змушені продовжувати контакт

Наприклад, ви разом працюєте чи це хтось із вашої ближньої рідні. Як з ними взаємодіяти, якщо прямо ніяк не уникнути ситуацій, коли доводиться якийсь час перебувати на одній території? Ось правила:

Мінімум спілкування

Якщо є можливість не контактувати, не контактуйте. Перші без потреби не звертайтеся.

Прораховувати наперед ходи цієї людини

На цьому етапі що цій людині вигідно?

Продовжувати вас кусати і в такий спосіб послаблювати? Тоді потрібно продумувати тактику реагування, щоб ви від цього не страждали.

Прикинутися добрим і знову втиратися до вас у довіру? Будьте обережні і знову не потрапляйте у розставлені пастки.

Спілкування лише у справі

Без відступів на особисте. Лише «обов'язкова програма». Суворо, чітко, по справі. Не довіряти цій людині та не будувати планів щодо душевної близькості з нею.

Повністю контролювати ситуацію

Не втрачати пильності, не пірнати в емоції. Під час взаємодії запитувати себе:

Для чого я тут?

Яка мета мого спілкування зараз із ним/нею?

Я зараз займаю оптимальну позицію щодо самозахисту?

Сірий камінь

Не показувати емоції, ні негативні, ні позитивні. Бути відстороненим, прісним. Нічого про своє особисте життя не розповідати цій людині, про свої почуття та емоції. Не ділитися жодними планами. Коротше, не давати нових зачіпок.

Дзеркалити поведінку цієї людини

У ситуаціях, коли ви не дуже розумієте, як поводитися, наприклад, коли людина зображує дружбу або зайво спирається на формалізм, просто дзеркальте її. Рано чи пізно вона все одно проявиться — що хоче від вас далі.

Як раніше не буде

Не варто вірити в те, що легко зрада чи підстава забудеться, що людина зміниться. Не намагайтеся себе переконати, у що самі не дуже вірите. Краще зосередитись на тому, щоб убезпечити себе від можливої шкоди з боку цього суб'єкта.

Джерело