Як прив’язати чоловіка назавжди: 5 правил від східних жінок

Щасливе сімейне життя — це постійний процес роботи над стосунками, який потребує зусиль, відданості та кохання….

Кожна дівчина мріє знайти чоловіка, який вирішуватиме всі проблеми сім'ї. Але з роками розуміємо: хочеш міцну родину? Бери все у свої руки. Це не означає, що жінка повинна звалити на себе обов'язки і почати заробляти більше чоловіка. На сході вважають, що якщо виконувати поради нижче — буде дуже міцна сім'я, інформує Ukr.Media.

Вміння зберігати таємниці сім'ї

Якщо ви годинами на телефоні і всі ваші знайомі знають, ким ваш чоловік працює, скільки заробляє, що планує робити за п'ять років. І навіщо ви їздили з ним до поліклініки минулої середи, якщо у вас трапляються сварки, то їхній вміст стає надбанням громадськості — подруги та мами дають завжди одну пораду: «Кидай його, він тебе не вартий!»

І навіть, якщо ви помиритеся — всі ваші знайомі будуть пам'ятати ваші сварки та періодично нагадувати вам про них.

Сон, тиша та апетит

Одна дівчина зустріла чоловіка мрії та, не роздумуючи, переїхала до нього жити після трьох днів знайомства. Все зіпсував один маленький нюанс: рано-вранці він вставав на дві години раніше і включав запальну музику, щоб остаточно підбадьоритися і прокинутися.

Дівчина не висипалася і через тиждень її трясло від звуків музики.

Вона попросила його не будити її музикою, на що він здивовано подивився на неї: кожній людині вранці потрібен заряд бадьорості!

Вона пішла до іншого. Не такого яскравого та перспективного. Але той, другий, цінував її спокій та сон.

З чоловіками так само. Якщо вдома вони не можуть відпочити, поїсти та вдосталь поспати, то незабаром почнуть шукати місце для усамітнення.

Менше сварок

Ми з дитинства знаємо, що милі лаються — тільки тішаться. Не вірте. Лаються тільки ті, хто незадоволений своїм життям. Інші воліють витрачати час на найважливіші відносини.

Чоловік прийшов із роботи злий? Не підкидайте дров у вогонь. Ідіть в іншу кімнату, нехай охолоне. Не плодіть негатив.

Єдина думка

До кожної пари є заздрісники та недоброзичливці, ті, хто лізе з непроханими порадами. Це може бути близький родич, який знає, як краще і діє не зі зла.

Так от, позиція подружжя завжди має збігатися. Потрібно стати одним механізмом, однією командою, усунути всі протиріччя. Тоді союз неможливо буде зруйнувати атаками ззовні.

Будьте реалістками

Кожна жінка знає, який потенціал закладений у її чоловікові. Вимагати інших умов життя — несправедливо. Спробуйте самостійно заробити 10 мільйонів та звозити родину на Балі. Ось тоді і стане зрозуміло, що багато звинувачень із чоловіка треба зняти. І цінувати те, що вже є.

Східні прислів'я

  • Завжди дивися на речі зі світлого боку, а якщо таких немає — натирай темні, доки не заблищать.
  • Розумна жінка додає цукор у все, що вона каже чоловікові, і прибирає сіль із усього, що чоловік каже їй.
  • Ніжними словами та добротою можна на волосині вести слона.

Джерело