Як правильно просити чоловіка: про гроші, подарунки, квіти та про допомогу

Напевно ти замислювалася про те, чому чоловіки одним жінкам дарують подарунки, а іншим — ні. Експерт психології відносин Ярослав Самойлов дуже доступно розповів про те, чому так відбувається і як правильно просити чоловіка. Подробиці в матеріалі.

Просити чоловіка — катастрофічно необхідно для зростання самого чоловіка, передає Ukr.Media.

Якщо Ви, як жінка, яка нічого не просить у свого чоловіка, Ви вбиваєте його чоловічий потенціал.

Чоловіки хочуть бути потрібними! Чоловіки хочуть дарувати подарунки.

Жінка зобов'язана прагнути і просити чоловіка.

Чому хотіти? Коли дівчина нічого не прагне, задовольняється малим — чоловік робить висновок, що все і так добре. Навіщо прагнути до більшого?

Чому просити? Бо чоловік — не екстрасенс.

"Я сама" — викорените цю фразу зі свого лексикону і життя.

Після прохання купити нове плаття дівчина пішла і купила сама, не дочекавшись, і при цьому зробивши ще і скривджене обличчя. Кому від цього стало краще? Визначтеся зі своєю позицією.

Або просите чоловіка, і робить він. Або не просіть і робіть самі. Який варіант ближче до жіночого щастя (і чоловічій теж)?

Нагадувати чоловікові про прохання — це нормально

Перспективні і успішні чоловіки — не ідеальні. Вони не лежать на дивані в очікуванні дива. Такі чоловіки діють, помиляються, досягають нових результатів у своїй справі. Все це супроводжується злетами і падіннями, ейфорією і стресами. За всім цим ми можемо банально забути про прохання.

Просити не все одно що вимагати

Як маленька дівчинка, яка любить свого тата (а тато любить її), просить про щось? М'яко, позитивно, без ультиматумів, не боячись показувати свою слабкість.

Суворий тон, вимоги, ультиматуми — діють на чоловіка руйнівно (як би винен в ситуації він не був).

Вчіться

Якщо Ви звикли все робити самі, а тепер хочете починати просити чоловіка. Це новий прояв себе. Не факт, що буде відразу вийдуть так, як хочеться.

Просто вчіться. Навіть у дрібницях. Навіть з незнайомими або малознайомими чоловіками. Просіть відкрити пляшку води, просіть в тренажерному залі показати, як правильно робиться вправа, просіть допомогти донести важкий пакет.

Швидше за все, здивуєтеся наскільки охоче чоловіки будуть відгукуватися на жіночі прохання.

Дякуйте

Цього дівчатам теж потрібно вчитися. Не варто сприймати, як належне. Скільки разів бачив, чоловік приходить на побачення з квітами, дарує дівчині, а вона зі звичайним особою приймає ледве вимовивши під ніс "спасибі".

Чи думаєте чоловік бачить не надто задоволене обличчя жінки і думає: “Ага, я подарував квіти, а це її не порадувало. Про! Піду куплю їй шубу, може тоді хоч посміхнеться?". У реальності, все рівно навпаки.

Вміння дякувати і радіти навіть дрібницям сприяє бажанню чоловіка ще більше проявляти турботу про жінку. Адже Ви цього хочете?

Вміння правильно дякувати чоловіку — одна з базових навичок, якими повинна володіти кожна жінка.

Просунутий рівень

Ви давно освоїли рівні розвитку жіночого описані вище і тепер хочете конкретних технік? Добре.

Як просити подарунки у чоловіка

Вчора мені зателефонувала хороша подружка. Коли-то вона все робила сама. Успіхи в кар'єрі, помітний Привабливий образ. Вважала, що навколо одні слабкі чоловіки і так мало гідних її, сильної жінки.

Потім раптом усвідомила. Такі думки, переконання, дії до жіночого щастя не ведуть. Почала змінюватися, вчитися бути дійсно жінкою. Якщо подивитися її давні фото і нинішні — це дві різні дівчата. Я захоплююся і заряджаюся, як чоловік, від її жіночої енергії.

І ось вчора в телефонній розмові вона запитала:

Я зустрічаюся з чоловіком. У нас все добре. Але ось не знаю, як попросити подарунок (послуга в салоні краси). Натякала йому, він сказав, що все вирішить. Але ось час іде і все ніяк. Що піти і самій собі купити цю послугу, а то дуже хочеться.

Що б Ви порадили їй?

Особисто я порекомендував прийом, який мені дуже подобається. Вплив на чоловічі інстинкти.

Техніка Маленької Дівчинки

При живій зустрічі під час спілкування зробити трохи задумливий личко. Щоб він запитав: "Що трапилося?".

А у відповідь вона скаже м'яко, трохи по-дитячому: “Я так злюся на себе… Дуже хочу послугу Х в салоні краси, просила тебе допомогти з цим. Тобі, напевно, не до цього, а я так хочу [послугу Х], тому і злюся на себе. Адже так хочеться бути для тебе ще гарнішою". І замовкнути.

Як думаєте, що станеться?

Жінка звинувачує чоловіка в забудькуватості або відкладення виконання прохання. Вона як би звинувачує себе за свої емоції щодо своїх жіночих примх.

Що відчуває в цей момент чоловік? Якщо говорити коротко, то пекуче желаниеисполнить прохання його жінки прямо зараз.

Як просити гроші у чоловіка

1. Просто попросіть. Вербально. Не подумки. І, о боги, це працює. Якщо не спрацював, то трохи пізніше перейдіть до кроку 2

2. "Техніка маленької дівчинки"

3. Якщо все одно не дає грошей, то запитайте, Якщо як Ви можете допомогти йому ці гроші заробити (адже жіноча енергія — це неймовірна сила при правильному її застосуванні)

Що важливо винести з цієї статті?

Просити чоловіка — це нормально.

Просити чоловіка — потрібно.

Просити чоловіка — важливо (і для жінки, і для чоловіка).

Вчіться, пробуйте, помиляйтеся, але не звертайте з шляху по імені Жіночність.

Джерело