Як позбутися від кон’юнктивіту в домашніх умовах?

Кон'юнктиві відбувається при запаленні та подразненні білкової оболонки ока, спровокованими бактерією, вірусом або алергією. У більшості випадків цю проблему можна вирішити самостійно без звернення за медичною допомогою.

Кон'юнктивіт, або як його ще називають рожевий очей, відбувається при запаленні та подразненні білкової оболонки ока, спровокованими бактерією, вірусом або алергією. У більшості випадків цю проблему можна вирішити самостійно без звернення за медичною допомогою. У цій статті будуть перераховані п'ять порад, застосовуючи які, ви зможете швидко впоратися із захворюванням, інформує Ukr.Media.

Перша порада

Перше, з чого необхідно почати терапію – чистота очей. Для цього візьміть стерильну тканину або ватний тампон, змочіть його в воді і очистіть обидва ока. Необхідно починати з внутрішньої сторони ока, пересуваючись до зовнішньої сторони. Після завершення процедури обов'язково помийте руки з милом.

Друга порада

Наступний етап – боротьба з роздратуванням. З цією метою необхідно робити компреси. При кон'юнктивіті, викликаний бактеріями або вірусом, потрібно робити теплі компреси, для виду алергічного захворювання – холодні. Компреси необхідно тримати на очах не менше 20 хвилин.

Третя порада

Ефективно бореться з проблемою сік алое віра. Ним можна натирати повіку, або змочену в соку ватку наносити хвилин 15 на очі. Повторювати процедуру слід вранці і перед сном.

Четверта порада

Кон'юнктивіт лікують ще й за допомогою ромашки. Необхідно заварити квітки ромашки, дати охолонути. Далі змочити ватний диск, і прикласти до очей в середньому на 20 хвилин. Зараз у продажу є ромашковий чай в пакетиках, тому можна опустити чайний пакетик на деякий час в гарячу воду, остудити і додати пакетик до ураженого ока. Медики рекомендують робити такі компреси від 2 до 3 разів на день.

Джерело