Як посилити жіночу енергію? 10 способів стати магнітом для чоловіків

Відомо, що головне призначення жінки – накопичувати позитивну енергію і передавати її коханому чоловікові, щоб надихати його на важливі справи. Іноді ця енергія ніби переповнює нас, але часом сили виявляються під кінець. Як же поповнити запаси внутрішньої енергії, щоб завжди бути привабливою і чарівною?

Регулярно доглядайте за собою. Навіть якщо немає грошей на салон краси, просите подруг зробити вам нову зачіску, макіяж. Робіть самомасаж. Тіло, яким приділяють багато уваги, починає ніби світитися зсередини, що неодмінно відзначають оточуючі.

Частіше спілкуйтеся з іншими жінками про нові рецепти, красі, новини … Це посилить взаємний обмін жіночою енергією і наповнить вас силами. Навіть довгі бесіди по телефону корисні. Вони допомагають нам виплеснути надлишок енергії не на коханого, а на подруг.

Більше гуляйте, рухайтеся, звертайте увагу на тварин, природу … Насолоджуйтесь моментом, в якому ви живете.

Незважаючи на забобони, займайтеся шопінгом. Якщо немає грошей на покупку нових речей, нічого страшного. Ходіть по магазинах, чіпайте дорогі речі, приміряйте нові сукні, заряджаючись при цьому позитивною енергією.

Кожен день слухайте музику і танцюйте. Це кращий і найдоступніший спосіб підняти настрій, позбутися від поганих думок і зробити тіло граціозніше.

Розведіть на підвіконні квіти. Догляд за ними – чудова практика для тих, хто хоче розвинути в собі м'якість, поступливість, співчуття. Зростання квітки символізує зростання жіночої енергії.

Читайте хороші книги. Сьогодні для цього потрібно лише відкрити інтернет або купити стару книгу на розпродажі. Можна позичати у знайомих. Читання робить молодим і рухомим ваш розум, уяву. Розширює кругозір, навіть якщо ви живете в глухому селі.

Готуйте цікаві страви хоча б раз на тиждень. Кулінарія теж прекрасно піднімає рівень жіночої енергії. Іноді запрошуйте гостей, щоб влаштувати красивий вечерю зі свічками.

Найчастіше просите чоловічої допомоги. Відмовтеся від принципу «Я сама». Нехай чоловіки, навіть незнайомі, допомагають вам нести сумки, відкривають перед вами двері. Це зробить вас більш жіночною і чарівною. Також надайте допомогу тим, хто слабший вас. Наприклад, літнім.

Навчіться планувати і завершувати ваші справи. Всі нереалізовані бажання, сумніви, страхи ніби тягнуть вас вниз, віднімаючи сили. Почніть складати план на день прямо зараз.

Всі ці нехитрі і абсолютно безкоштовні прийоми посилення жіночої енергії наповнять вас новим внутрішнім світлом, позитивними емоціями і зроблять життя легше. Це неодмінно помітять оточуючі чоловіки, які потягнуться до вас, як за помахом чарівної палички. Спробуйте!

Джерело