Як по зморшках на обличчі дізнатися про характер і долю людини

Не варто радитися з тими людьми, у яких чоло гладке, — вони ніколи не розмірковують, каже народна мудрість, а про що говорять ті чи інші зморшки на обличчі про вас.

Не існує людей з однаковими відбитками пальців, що вже говорити про однакові зморшки. Зрозуміло, що коли людина постійно відчуває певні емоції — радість, зневіру чи заздрість, то «профільні» м'язи обличчя ніби пристосовуються до темпераменту людини. Звідси й теорії про можливість "читання по обличчю", інформує Ukr.Media.

Люди розмовляють із навколишнім світом мовою емоцій. При цьому чим частіше вони відчувають ті чи інші емоції, тим сильніше вони виявляються на шкірі обличчя — у вигляді зморшок, заломів та інших змін. Згодом вони можуть досить точно розповісти про характер, схильності, звички і навіть про майбутнє людини.

Про що говорять горизонтальні зморшки на лобі

Людина, у якої зморшки "прижилися" на лобі, є справжньою відкритою книгою. Ці мітки говорять про шляхетність, сприятливу долю, високий статус і довге життя. Така людина завжди і всюди намагається говорити лише правду. Навіть незважаючи на те, що через свою відвертість вона може отримати по шиї. Персона з горизонтальними зморшками на лобі норовлива і емоційна, але ніколи нікому не бажає зла. Завжди поважає чужі кордони та не дозволяє порушувати свої. Горизонтальні зморшки на лобі говорять про прекрасне та сприятливе життя. Таку людину чекає успіх у будь-якій справі. Якщо заломи розташовані близько до брів, то не виключено невеликих неприємностей.

Що розкажуть про людину вертикальні зморшки між бровами

Лінії, які знаходяться між бровами, свідчать про те, що на людину чекає успішна урядова діяльність. В житті ця людина — організатор і мислитель. У неї є всі можливості для того, щоб зробити успішну кар'єру. Власник (або власниця) цих зморшок є ідеалістом, філософом, прагматиком та мислителем. Така людина не любить багато говорити, і тому іноді справляє враження замкнутої, але насправді це не так. Навколишні сприймають її як похмурого та дивного персонажа, але назвати її ізгоєм не можна. Цій людині найкомфортніше перебувати самій або ж у компанії близьких людей. Тільки вони дозволяють їй розкритися і бути собою — чуйною, вразливою та глибокою.

Який характер у людини, якщо вона має "гусячі лапки"

Людина, біля куточків очей якої знаходяться дрібні зморшки, найчастіше виявляється компанійською та життєрадісною. Вона повинна весь час бути в центрі уваги і вести активний спосіб життя, при цьому відрізняється привітністю та комунікабельністю. Вона всім прийде на допомогу, проте власниця таких «гусячих лапок» не любить, коли хтось намагається кататися на її шиї. Така людина справляє враження доброї, але у конфліктній ситуації покаже свої справжні емоції. Ці особистості найчастіше реалізовують себе у творчій діяльності.

Носогубні складки — у яких людей з'являються

Людина, у якої на обличчі з'явилися глибокі носогубні складки, завжди і всього досягає сама, доля її не балує. Нерідко життя дає неприємні сюрпризи. Подолання проблем допомагає їй зміцнити свій внутрішній стрижень та здобути великий досвід. У глибині душі людини видно сум, а також приховані душевні переживання. На перший погляд може здатися, що така персона пережила і побачила дуже багато у своєму житті. Найімовірніше, так і виявиться.

Що про людину розкажуть зморшки на підборідді

Власники таких зморшок не люблять багато говорити, але є спостережливими, відповідальними, порядними і дбайливими. З такою людиною можна поділитись будь-якою таємницею, вона ніколи і нікому нічого не розповість. На неї завжди і в усьому можна покластися. Ставитися споживчо до людини, у якої чітко видно заломи внизу обличчя, небажано. Цього вона не любить і терпіти таке ставлення не стане. Зморшки на підборідді обіцяють цій людині довгі роки життя та мінімальні проблеми зі здоров'ям.

Джерело