Як не закохуватися у кожного зустрічного хлопця

Як уникнути сильної прихильності до хлопця, з яким ви тільки почали зустрічатися.

У кожного з нас свій спосіб формувати прихильності: одні довго звикають і придивляються до людини, перш ніж відчути емоції, іншим, щоб закохатися, досить пари зустрічей або навіть одного погляду. Якщо ви не вмієте тримати дистанцію і кидаєтеся в кожне нове знайомство з головою, то напевно вже розчаровувалися в чоловіках. Розповімо, як уберегти себе від сильної прихильності на початку стосунків, інформує Ukr.Media.

Не зустрічайтеся з його людьми

Не варто знайомитися з сім'єю і друзями хлопця, поки ви не впевнені в ньому. Для багатьох пропозиція представити вас своїм близьким вже звучить як підтвердження серйозності намірів хлопця. Але це не обов'язково так, можливо, він легко приводить у своє коло нових людей, не надаючи цьому великого значення.

Чим більше людей залучено у ваші стосунки, тим більша ймовірність, що ти звикнете до людини. Якщо є можливість, перший час тримайтеся подалі від його друзів і тим більше батьків.

Зберігайте свої інтереси

Кращий спосіб захистити себе від надмірної прихильності — залишатися вірною собі. Дізнаватися, чим цікавиться людина, і пробувати нове — добре, але не варто захоплюватися чимось тільки тому, що це подобається хлопцеві.

Продовжуйте займатися тим, що ви любите, і слідувати своїм звичайним інтересам. Це допоможе зберігати незалежність.

Не стежте за ним в соцмережах

Щоб не звикати до хлопця раніше часу, доведеться подолати найбільшу спокусу — інтернет-сталкінг. Сторінка в соцмережах може багато чого розповісти про людину, але якщо будете проводити на ній по декілька годин, вивчаючи кожне фото і всіх друзів в його списку, почнете прив'язуватися до хлопця так само швидко, як при особистих зустрічах.

Не спішіть переходити до сексу

Правило про те, що займатися сексом на першому побаченні — табу, вже давно застаріло. Однак, поспішивши з фізичною близькістю, ви ризикуєте швидше закохатися. Під час сексу наш організм виробляє цілий коктейль гормонів, які формують почуття довіри та прихильності. Краще, якщо подібні емоції будуть викликані реальними вчинками чоловіка, а не тільки своїм оргазмом.

Будьте реалісткою

Вірний спосіб уникнути прихильності — не піддаватися фантазіям. Переконайтеся, що дивитеся на хлопця адекватно і здатні відрізнити свої вигадки від реальності. Ви повинні бачити в ньому реальну людину, а не прекрасного принца.

Не ігноруйте червоні прапори

Намагайтеся не виправдовувати його недоліки, а сміливо розглядати їх і вирішувати, чи могли б ви миритися з ними чи ні. Є багато знаків, які підкажуть, що вам не варто закохуватися в цього хлопця, причому помітити їх можна вже на першому побаченні. Сам факт, що ви бачите в людині вади, говорить про те, що ви здатні зберігати тверезе мислення. Думайте про них всякий раз, коли виникає спокуса пофантазувати про ваше спільне майбутнє.

Слухайте, що він каже

Іноді єдина причина, чому люди обманюються у своїх очікуваннях, — вони чують тільки те, що хочуть. Якщо хлопець каже, що не зацікавлений в серйозних стосунках, ймовірно, так воно і є. Не приймайте звичайну ввічливість з його боку за флірт і не шукайте зустрічі з ним. Він може бути відмінним хлопцем, але вам нема чого прив'язуватися до того, хто не зацікавлений у стосунках з тобою.

Встановлюйте свої кордони

Ніхто не знає вас краще, ніж ви сама, тому подумайте, що вам потрібно, щоб уникнути прихильності. Бачитися не частіше, ніж раз на тиждень? Відволікати себе роботою і хобі? Не допускати відвертих розмов або фізичної близькості? Встановлюйте кордони, які допоможуть вам зберегти незалежність, з самого початку вашого спілкування, перш ніж почнете відчувати більші почуття.

Важливо не тільки позначити правила ваших взаємин, але і суворо дотримуватися їх. Так ви вбережете себе від непотрібних розчарувань.

Дозуйте час, проведений з ним

Це правило працює безвідмовно — чим менше ви спілкуєтеся, тим менше прив'язується. Це стосується й особистих зустрічей, і листування в соцмережах. Не давайте хлопцеві одразу зайняти забагато місця у вашому житті. Обмежуйте ваше спілкування, навіть якщо вам не хочеться його переривати.

Джерело