Як миттєво розпізнати свою байдужість у листуванні чи розмові

Безпомилкова ознака.

Знаєте, як моментально зрозуміти, що людині на вас начхати? За першими фразами листа чи розмови, інформує Ukr.Media.

«Вітаю! Як справи? Як здоров'я? Я з певним проханням: надішліть мені, будь ласка, якомога швидше потрібні мені речі!», «Вітаю! Сподіваюся, у вас все чудово! Виступіть у нас на концерті безкоштовно, чекаємо!».

Ось ця відсутність паузи для вашої відповіді — ознака того, що співрозмовнику абсолютно нецікаво, як ваші справи та яке у вас самопочуття. Загалом фіолетово. Йому щось від вас потрібне. А формулу ввічливості він вставив, щоб показати себе з найкращого боку. І ми це добре знаємо.

Але на мить відчуваємо готовність відповісти!

«Я нещодавно хворів і ще відчуваю слабкість», «у мене бабуся померла, я так сумував», «справи не дуже, ось думаю, як за кредит заплатити вчасно», «посварився з дружиною», «переживаю про те, що у світі відбувається»…

Але не відповідаємо, звісно. Гасимо цей безглуздий імпульс. І пишемо чи говоримо по справі. Як належно. Це просто імітація інтересу до нас, формула ввічливості.

Це не ввічливість. Це підкреслення абсолютної байдужості. Щипок і подряпини, які не дуже болючі, але неприємні. Лицемірство.

"Вітаю!" — Цього цілком достатньо. Наголошувати на своїй байдужості до особистості іншої людини не обов'язково. І махати принадою перед носом не обов'язково.

Ось це проста ознака повної байдужості до вас і ваших справ. І до ваших почуттів. Безпомилкова. І за подальшою поведінкою такої людини ви в цьому переконаєтесь.

Джерело