Як жінці навчитися маніпулювати чоловіками: корисні поради

За наявності бажання кожна жінка може такому навчитися.

Взагалі слово "маніпуляція" сприймається негативно, оскільки під ним слід розуміти якусь хитрість, обман. Тим не менше, всі ми досягаємо поставлених цілей, так чи інакше впливаючи на людей, і в цьому немає нічого поганого. Якщо ви хочете підкорити серце вподобаного хлопця і знайти гідного партнера, візьміть на озброєння декілька порад, як навчитися маніпулювати чоловіками, інформує Ukr.Media.

Поводьтеся як королева, якщо ви хочете, щоб з вами поводилися як з королевою

Чому одних жінок чоловіки практично носять на руках і поводяться з ними як з принцесами або королевами? А все тому, що вони так поводяться і позиціонують себе. Якщо у вас будуть гарні манери, якщо ви одягатиметеся елегантно, вишукано, відмінно презентуватимете себе у суспільстві, тоді й чоловік поруч із вами відповідатиме вашому стилю. Йому просто буде соромно й незручно поводитись грубо або безкультурно поруч із справжньою леді.

Примусьте його відчути себе розумнішим

Найбільше чоловіки остерігаються жінок, з якими треба конкурувати. Якщо ви постійно говоритимете про свої досягнення, підкреслюватимете свою правоту, то обранець швидко втратить до вас цікавість. Ні, вам не потрібно прикидатися дурненькою: просто не демонструйте свої видатні інтелектуальні здібності надто часто, тим самим намагаючись піднятися над партнером.

Будьте непередбачувані

Чоловікові стане нудно, якщо він по годинах знатиме ваш розклад. Спочатку ця стабільність, що у будні ви в офісі, у вихідні — зустрічаєтеся з подругами у кафе або ходите до тренажерного залу, буде імпонувати йому. Він заспокоїться і зрозуміє, що ви надійна дівчина, з якою можна будувати серйозні стосунки. Але через деякий час цікавість до вас може почати згасати. Тримайте його у напрузі, періодично порушуючи звичні плани.

Знайдіть собі цікаве захоплення

Не поводьтеся так, як це передбачає ваш поточний статус: наприклад, нареченої, дружини, матері. Як і у попередньому пункті, це досить нудно, якщо одного разу ви перетворитеся на типову домогосподарку. Або якщо повністю поринете у материнство, забувши про свою роботу, інтереси, захоплення. Знайдіть хобі, яке не відповідає вашому статусу. Наприклад, якщо ви сувора бізнесвумен на роботі, чому б вам не попрактикувати екстремальні види спорту? Відходьте від стереотипів і грайте на контрасті, щоб підстьобнути цікавість чоловіка.

Не прагніть до досконалості

Багато дівчат прагнуть довести свою зовнішність до ідеалу. Деякі навіть лягають під ніж пластичного хірурга для того, щоб зробити ідеальну форму носа, наприклад. Насправді досконалість завжди породжує заздрість. Чи знаєте ви, що результати досліджень підтверджують факт, що чоловіки надають перевагу дівчатам з неідеальною зовнішністю: наприклад, легкою симетрією обличчя, великим носом, близько чи далеко розташованими очима, великим підборіддям і т. д.? Так, це парадокс, але це дійсно так: чоловіки неохоче будують відносини з ідеальними красунями без вад.

Переконуйте діями, а не аргументами

Припустимо, ви вже котре нагадуєте чоловікові про те, щоб він полагодив кран, а він все одно то забуває, то йому немає коли і т. д. Щойно ви знову починаєте розмову на цю тему, починається сварка, яка переростає у масштабний конфлікт. Найпростіший спосіб вийти з ситуації переможницею — це вирішити проблему самостійно. Полагодіть кран самотужки, і ви побачите, що своїм вчинком змусите чоловіка до подальших дій. Він робитиме щось лише тоді, коли побачить, що ви теж не сидите осторонь, склавши руки.

Примусьте його відчувати потребу у вас

Зробіть внесок у відносини для того, щоб зробити чоловіка залежним від вас. Наприклад, готуйте йому їжу, прибирайте або періть шкарпетки — це банальні і прості речі, але вони дійсно працюють. А все тому, що чоловіки дуже звикають до свого певного способу життя. "Хто ж мені готуватиме такий смачний борщ? Хто підготує мені ввечері одяг?", — подібні питання змусять чоловіка змінити своє рішення, якщо йому спаде на думку розірвати з вами стосунки, оскільки він вже у чомусь залежить від вас.

Зникайте час від часу

Вам не потрібно постійно перебувати на зв'язку. Якщо ви будете протягом хвилини відповідати на кожен дзвінок, смс, то чоловік швидко втратить до вас цікавість. Вам потрібно тримати його у напрузі, тому пам'ятайте про ефект несподіванки.

Не дозволяйте йому знати всі ваші думки

Щоб побудувати міцні відносини, потрібно більше спілкуватися, відразу вирішувати всі проблеми, говорити про свої почуття. Саме так нам радять робити психологи. Однак бути надто відвертою неправильно. Ви не повинні бути для чоловіка розкритою книгою. Ніколи не говоріть про свої мотиви, наміри, оскільки тоді він зрозуміє, що ви намагаєтеся ним маніпулювати.

Не скаржтеся, а апелюйте до особистих інтересів

Ви повинні випрошувати щось не скаргою, ниттям, а зробити так, щоб чоловікові самому захотілося це зробити. Наприклад, замість того, щоб слізно вмовляти зустрітися з родичами у ресторані, зробіть акцент на тому, який це розкішний заклад.

Надайте право вибору

Відмінний спосіб маніпуляції — це змусити чоловіка думати, ніби він першим прийняв рішення і наче він, а не ви, контролює ситуацію. Просто підведіть його до прийняття правильного рішення і дочекайтеся, коли він просто озвучить те, до чого ви його готували.

Також можете запропонувати два варіанти на вибір, при цьому кожен із них має бути вигідним для вас. Тоді чоловік буде задоволений своїм рішенням, а ви залишитеся в бонусах.

Джерело