Як бути приємною людиною і подобатися людям: поради психологів

Люди не зможуть встояти перед вашою чарівністю.

Багато хто мріє про популярність, але далеко не всім вдається привернути увагу оточуючих. Однак це зовсім не означає, що людина повинна провести все життя на самоті. Насправді достатньо мати кілька якостей, які природним чином привертають людей, інформує Ukr.Media.

Відкритість

Найпростіше завести друзів тим, хто до цього готовий. Будьте відкриті та доброзичливі для оточуючих, щоб вони не відчували дискомфорту. Повірте, напружена людина навряд чи зможе легко завести знайомство.

Емпатія

Про цю дивовижну здатність відомо багато чого, але далеко не всі здатні нею володіти. Поставте себе на місце людини, щоб зрозуміти її точку зору.

Уважність

Уміння говорити — важлива якість у спробі завести друзів, але не менш цінними є й інші. Зокрема, якщо ви з тих, хто вміє слухати і чути, то люди високо це оцінять.

Щирість

У кожної людини є свої симпатії та антипатії. Не змушуйте себе дружити з тим, хто вам особливо неприємний. Це швидше привнесе негатив у стосунки, що може навіть вплинути на життя загалом.

Оптимізм

Складні часи бувають у всіх, тож соромитися їх не потрібно. Однак не зловживайте "жилеткою" оточуючих. Негативні емоції відлякують людей, а ось позитив і посмішки викликають бажання подружитися.

Джерело