Я сьогодні в Україні, щоб сказати: США вірять у вас і продовжать надавати підтримку — Джейк Салліван

Радник президента Сполучених Штатів Америки з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Вашингтон вірить у перемогу України у війні з росією. Він запевнив, що Америка продовжить надавати оборонну допомогу Україні.

Про це він сказав на брифінг в Києві 20 березня.

«Україна все ще стоїть завдяки хоробрості та відвазі, винахідливості та стійкості українського народу. Ми у Сполучених Штатах у захваті. Я сьогодні тут, щоб сказати, що ми віримо у вас. Ми віримо, що ви переможете. Ми віримо, що ви побудуєте світле майбутнє для українського народу. Сильніша демократія, стійка, безпечна країна, яка зможе відбити агресію. Ми будемо вашим партнером у цьому на кожному кроці», — зазначив Джейк Салліван.

Він запевнив, що Америка продовжить надавати підтримку Україні будь-яким відомим способом.

«Я знаю, що тут є запитання через затримку в нашому Конгресі та через місяці без додаткового законопроєкту, що містить пакет допомоги, на яку ви по праву заслуговуєте і за яку президент Байден щодня бореться. 60 мільйонів доларів Сенат ухвалив на двопартійній основі. Тепер ми працюємо з Палатою представників, щоб ухвалити пакет допомоги. Ми впевнені, що нам вдасться це зробити», — запевнив він.

Джейк Салліван нагадав, що Білий дім нещодавно оголосив про пакет допомоги на 300 млн доларів, до якого увійшли боєприпаси для ППО і критично важливі для передової поставки.

Як повідомляла АрміяInform, Нідерланди виділять понад €150 млн на закупівлю боєприпасів для українських F-16.

Джерело