Гуменюк назвала відсоток втрат російських штурмовиків на Лівому березі

Гуменюк розповіла про успіхи контрбатарейної боротьби на Лівобережжі

Штурмові групи російських військ втрачають до 70% своїх солдатів в боях на лівому березі Херсонської області, повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, набирати нових людей у штурми окупантам стає все складніше. Про це вона сказала в програмі “Лінія фронту” на каналі “Ми-Україна”.

“Набирати контингент на майбутні штурми все складніше, бо “сарафанне радіо” розносить, що повернення звідти чекає не всіх. І 70% втрати у штурмових групах – це дуже потужний результат для тих умов, в яких наші воїни тримають цей плацдарм”, – додала Гуменюк.

Представниця Сил оборони Півдня пояснила, що, враховуючи відсутність у захисників бронетехніки на цій ділянці фронту, ворог економить і свою.
Гуменюк сказала, що перші штурми російські війська робили за класикою військової тактики – коли штурмова піхота має підтримку бронетехнікою.

“Але нашу протидію забезпечувала наша контрбатарейна боротьба і ворожа техніка втрачала свою спроможність задовго до штурмових дій”, – додала вона.

За словами Гуменюк, у невдалих штурмах уже встигли взяти участь підрозділи типу “z”, берегова охорона, морська піхота, десантники і свіжомобілізований ресурс, який набрали нашвидкоруч.

Як повідомляла АрміяInform, за добу 11 лютого армія рф здійснила 42 обстріли Херсонської області випустивши 201 снаряд.

Джерело