Хто такий зануда і які ознаки визначають занудну людину

Занудство вважається негативною якістю.

Коли-небудь помічали, що люди уникають спілкування з вами, не звертають уваги на те, що ви збираєтеся сказати, і ніколи не сміються над вашими жартами? Вітаємо, ви нудна людина! Однак не впадайте у відчай, адже це можна виправити, попрацювавши над цими десятьма пунктами, інформує Ukr.Media.

Нудні люди забагато говорять або лише слухають

Замість того, щоб знайти золоту середину — вислухати співрозмовника і висловити свою думку — вони або мовчать протягом всієї розмови, або говорять забагато, не дозволяючи опоненту вставити ні слова.

Вони поняття не мають, чи залучені в розмову інші люди

Найчастіше нудні люди абсолютно не вміють зчитувати мову тіла. Вони продовжують скандалити, незважаючи на те, що невербальна мова тіла співрозмовника повідомляє їм: "Мені не цікаво те, про що ти говориш. Я киваю лише, щоб здатися ввічливим".

У них ніколи не виходить розсмішити інших

Гумор вказує на когнітивну гнучкість — вміння поглянути на банальні речі з різних сторін і внести в них перчинку. Нудні люди цього не можуть.

Нудні люди постійно займаються одним і тим же

Наприклад, ходять в бар щоп'ятниці. Цікаві ж, навпаки, ті люди, які не завжди можуть піти з вами в бар, тому що вони ходять в походи, читають книги і відвідують музеї. Універсальний досвід дозволяє отримати цікаві враження, про які ви можете поговорити в дні, коли ви можете піти в бар.

Їм нічого додати до розмови

Існує два типи зануд: ті, хто весь час базікає про речі, які нікого не цікавлять, і ті, хто вважає за краще взагалі не брати участь у розмові, тому що "їх все одно ніхто не захоче слухати". Такі люди завжди починають фразу зі слів "я не знаю", "типу того", "напевно".

У них немає своєї думки

Якщо у вас немає думок з приводу предмета розмови, навряд чи ви зможете в ній взяти участь. Вийдіть за межі того, що вам говорили в дитинстві, почніть висловлювати власну думку.

Нудні люди не вміють розповідати історії

А це вміння вкрай необхідне для того, щоб порушити до себе інтерес інших. Причому це не просто повинна бути хороша історія, ви повинні вкладати в неї душу. І також вкладати душу в історії інших людей.

Вони не можуть подивитися на ситуацію очима іншої людини

Найчастіше нудні люди не розуміють, як сприймається розмова їх опонентом. Однак якщо постаратися подивитися на ситуацію з точки зору іншої людини, ви зацікавитеся нею як співрозмовником.

Нудні люди не можуть розповісти нічого нового

Наш мозок підсвідомо шукає новизни. Тому якщо ви не можете надати людині нову інформацію, її з кожного разу буде все нудніше і нудніше проводити час з вами.

Вони не здатні включати інших людей у спілкування

Найчастіше такі люди вважають за краще підносити свою точку зору, занадто вдаючись в подробиці, які нікого не цікавлять. Якщо, перебуваючи в компанії людей, ви не помічаєте, що хтось випав з бесіди, швидше за все, ви зануда.

Джерело