Говоримо про стосунки, перебуваючи в них

Спілкування – одна з найважливіших складових для кожних стосунків, зокрема, й партнерських. Обговорювати слід абсолютно все, до того ж, роблячи це повністю відкрито.

Відкрито про все

Відверта комунікація стосовно будь-яких аспектів спільного життя пара сприяє покращенню й зміцненню відносин. Не є виключенням і питання інтимного характеру. Наприклад, чоловік відчуває, що є потенція не є достатньою для того, щоб задовольнити партнерку. Кращим виходом з цієї ситуації стане відверте зізнання в цьому та спільне рішення щодо вибору препарату для підвищення потенції. Такі засоби зокрема завжди доступні в онлайн-аптеці, до того ж, у будь-якій формі: таблетки, гелі та спреї, мазі… Одним з найефективніших є препарат на основі аванафіла та дапоксетина, тому рішення купити Avana https://pharmacy24.com.ua/uk/avana/ стане справжнім вирішенням такої проблеми.

Час та місце для розмов треба обирати правильно

Коли партнери розмовляють про те, що турбує їх в інтимному житті, атмосфера для такої розмови має бути комфортною. Зокрема не варто починати спілкування, якщо партнери (або принаймні один з них) втомилися або чимось роздратовані. Розмова може бути про все:

  • бажання спробувати в іншій позі;
  • поява відчуття дискомфорту;
  • сексуальні фантазії;
  • бажання сексу в іншому місці.

Будь-які бажання, що виникають у партнерів щодо сексуального життя, вони мають відверто обговорювати. Цього не слід соромитися, як не повинно й виникати відчуття незручності, адже розмовляють між собою найближчі один одному люди.

Не засуджуйте партнера

Під час розмови обом партнерам краще уникати критичних зауважень на адресу іншого або засудження його слів або дій. Цього не варто робити, адже розмова в такому разі просто перетвориться на сварку. Крім того, не слід забувати про наступні моменти діалогу:

  1. Не вимагайте, щоб висловлені вами бажання чи фантазії були тієї ж миті втілені в життя. Партнер має все це обміркувати, уявити та прийняти.
  2. Не критикуйте зовнішній вигляд або тіло партнера. Усі ми змінюємося, і ці зміни з кожним роком стають все більш відчутними. Цей процес є природним і ми не можемо впливати на нього.
  3. Відверто говоріть про все, що відчуваєте під час статевого акту, як про приємні відчуття, так і про дискомфорт.

Якщо дискомфорт все ж виник

Якщо все ж таки певні слова образили партнера – сексуальне бажання може стати меншим. Може, до речі, взагалі зникнути. Тоді знову потрібна буде адаптація партнерів. Згадайте про романтику перших побачень і влаштуйте таке ж. Пригадуйте приємні моменти, адже теплі спогади теж об’єднують. І головне – розмовляйте. Щиро, тепло і з з любов’ю.