Гороскоп Таро

Актуальний гороскоп по картам Таро для всіх знаків зодіаку


Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта: Шестірка Пентаклів


Тиждень буде відзначатися емоційною стабільністю. Шестірка Пентаклів вказує на радість і задоволення в особистих відносинах. Зосередьтеся на спілкуванні з близькими людьми та розвитку особистих стосунків.


Телець (20 квітня – 20 травня)

Карта: Четвірка мечів


Цього тижня варто звернути увагу на матеріальний баланс. Четвірка мечів підкреслюють необхідність бережливого витрачання та ефективного управління ресурсами. Приділіть увагу фінансовому плануванню та розгляньте можливості для збільшення доходу.


Близнюки (21 травня – 20 червня)

Карта: Вісімка Пентаклів

Цього тижня акцентуйте увагу на своєму освітньо-професійному розвитку. Вісімка Пентаклів свідчить про можливості для самовдосконалення і зростання в кар’єрі. Зосередьтеся на набутті нових навичок та вдосконаленні вже наявних.


Рак (21 червня – 22 липня)

Карта: Коханець

Ваш тиждень буде пройнятий гармонією та рішучістю. Карта Коханець вказує на важливість прийняття рішень з серцем. Вам можуть зустрітися нові можливості у сфері відносин або професійного росту.


Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта: Колесо Фортуни

Цей тиждень обіцяє зміни та нові можливості. Колесо Фортуни символізує коливання в житті, проте вони часто приводять до позитивних результатів. Будьте готові до непередбачуваних обертів долі і відкрийтеся для нових вражень.


Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта: Королева Мечів

В цьому тижні важливо виявити мудрість і рішучість у прийнятті рішень. Королева Мечів підкреслює потребу у чіткому мисленні та використанні логіки. Не бійтеся виходити за межі звичайних рамок та ставити перед собою високі цілі.


Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта: Король Жезлів

Цей тиждень буде активним та енергійним. Король Жезлів вказує на потребу у рухомі та діях. Зосередьтеся на розвитку та реалізації своїх ідей, а також на спілкуванні зі своїм оточенням.


Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта: Смерть

Цей тиждень обіцяє завершення старого і початок чогось нового. Карта Смерті символізує перетворення і переосмислення. Прийміть зміни з відкритим розумом і зосередьтеся на нових можливостях, які вони приносять.


Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта: Сонце

Ваш тиждень буде пройнятий світлом та оптимізмом. Сонце вказує на радісний період та успіх у всіх справах. Насолоджуйтеся кожною миттю життя та розширюйте свої горизонти.


Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта: Вежа

У цьому тижні вам слід зосередитися на своїй сили та впевненості. Вежа підкреслює потребу у владі над ситуацією та самоконтролі. Ви можете досягти багатьох своїх цілей, якщо будете вірити в себе.


Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта: Двійка Кубків

Цей тиждень принесе можливості для спільності та гармонії в стосунках. Двійка Кубків символізують взаємне розуміння та підтримку. Насолоджуйтесь часом, проведеним з близькими людьми та діліться своєю любов’ю і радістю.


Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта: Дурак

Цього тижня варто звернути увагу на своє духовне зростання та внутрішню стійкість. Вежа підкреслює потребу у внутрішньому балансі та гармонії. Працюйте над зміцненням свого духовного центру та відмовтеся від зайвих стресів.