Гороскоп на 2024 рік для знаку зодіаку Риби

Точний гороскоп на 2024 рік для всіх, хто є носієм знаку зодіаку – Риби

 

Кохання

Який любовний гороскоп для риб на 2024 рік? Ті, хто давно закоханий та щасливий у стосунках, виведе їх на новий рівень близькості. Міцний зв’язок перейде в шлюбні узи. Самотні Риби зустрінуть кохання, якщо проводитимуть вільний час активно та більше спілкуватись. Відносини, побудовані на емоційній залежності та матеріальній вигоді, руйнуються. Найкращий час для кохання – перший місяць весни та осені. З січня до червня зміцняться сімейні спілки. На думку астролога Нік Годетт, цьому сприятиме повний місяць 24 лютого. У партнерів з’явиться спільне хобі, спільний проект. Скористайтеся підтримкою родичів для просування в кар’єрі та побудові бізнесу. З червня до кінця року романтична сфера під впливом Юпітера. Ремонт та облаштування будинку не зіпсує, а зміцнить стосунки та зробить побут комфортнішим. З 15 червня по 10 липня транзит Венери у п’ятому будинку кохання допоможе знайти відповідного романтичного партнера. Поруч із ним відчуєте себе як удома. Це чудовий період для подорожей та народження дітей. Найкращий час для укладення шлюбу, вінчання – серпень.

Фінанси

Транзит Північного вузла в будинку фінансів підвищить добробут, зміцнить статус Риб. Імовірність отримати роботу мрії підвищується. З’явиться можливість заробити, знайти постійне джерело доходу. 2024 року вигідно вкладати гроші в антикваріат, предмети мистецтва. Покладіть гроші на депозит чи купіть цінні папери. Транзит Венери у січні налагодить стосунки з колегами та керівництвом. Імовірний службовий роман. У листопаді з’являться впливові друзі та покровителі, які допоможуть підвищити статус. На думку астрологів Талі та Офіри Едут, з 20 січня по 1 вересня чудовий час, щоб вивчити езотерику та розвинути духовність. Будьте уважнішими до партнера з бізнесу в період із січня до липня. Транзит Чорного Місяця по сьомому будинку зруйнує довіру. Не піддавайтесь негативу, дайте час та можливість відновити ділові та особисті зв’язки.

Здоров’я

Сатурн активує глобальні зміни у житті і це приносить користь. Ті, хто давно хотів оздоровитися, вилікувати хронічні захворювання і упорядкувати імунітет, зроблять це протягом року. Сатурн вчить тримати себе в тонусі та аскезі. Багато риб скинуть вагу, стануть стрункішими. Суботні розвантажувальні дні спростять процес. Правильне харчування, своєчасні візити до лікаря та боротьба з лінощами допоможуть Рибам краще дбати про себе. У 2024 році простіше позбутися шкідливих звичок. Давно хотіли кинути палити, їсти солодке та зловживати алкоголем? Зробіть це наступного року.