Гороскоп на 2024 рік для знаку зодіаку Лев

Фантастичний гороскоп на 2024 рік для знаку зодіаку Лев


Кохання

Романтизм та мрійливість не покинуть Лева протягом усього 2024 року. Варто бути трохи передбачливими і намагатися відокремлювати лестощі від справжніх та щирих почуттів.

Незважаючи ні на що Дракон балує Лева в 2024 році, і велика ймовірність зустріти дуже близьку за духом людину, з якою буде комфортно. З’явиться і пропозиція від вашої давньої дуже близької людини, яку ви чомусь вважаєте другом. Він з’явиться з поясненням про свої почуття. Правда вам таке зізнання не змінить нічого в житті.

Якщо ви твердо вирішили розлучитися цього року, то налаштуйтеся на бурхливе з’ясування стосунків. А в уже стабільних відносинах Лев знайде щось нове, намагаючись зробити і свій внесок для оновлення почуттів.

Здоров’я

Напруга, що наростає з самого початку року, досить сильно вдарить по здоров’ю Лева, тому варто все ж таки попередити захворювання, вживши профілактичних заходів заздалегідь.
Лев схильний зловити на рік Дракона всі сплески ГРВІ, не завадить прийом вітамінів у весняний та осінній час. Відпустку краще провести у спокійній обстановці, де ви зможете розслабитись та відпустити всі свої проблеми.

Фінансова сфера

Бізнес стабільно пливтиме у світ благополуччя, якщо Лев уважніше ставиться до вибору партнерів і постачальників. Рік Дракона немов гойдалка стане приносити різні моменти, коли у вас буде щось більше, ніж достатньо грошей, то зовсім мало.

Вкладати свої кошти цього року потрібно дуже обачно. Дракон переконливо просить не просто бути уважним у 2024 році, а й зайва консультація знаючого товариша також не зашкодить!