Гороскоп на 2024 рік для знаку зодіаку Діва

Актуальний гороскоп на 2024 рік для знаку зодіаку – Діва


Любовний гороскоп

Робота та побут будуть на першому місці, але паралельно їм у житті вируватимуть пристрасті. У самотніх все змінюється, як у калейдоскопі. Зірки сприяють романтиці, але «витання у хмарах» у цей період не вплине на кар’єру. Почуття захльостуватимуть до осені, але потім, якщо до жовтня остаточний вибір не зробити стосунки охолонуть. Гарний час для заручин, але за прогнозом від астрологів для шлюбів період не найкращий. Весілля краще грати не раніше ніж наприкінці листопада. Чоловікам Дівам потрібно коригувати плани, перемикаючись на партнерку. Доля компенсує всі незручності. Сімейний любовний гороскоп для Дів на 2024 рік обіцяє спокій та успіх. Незважаючи на зайнятість, слід підтримувати душевну близькість. Подружжю так не вистачає уваги, а повною мірою його зможуть виділити лише до кінця листопада. Приводом для розлучення в парі може стати бажання дізнатися про щось нове. Навчання займає багато часу.

Грошовий гороскоп

Астрологічний прогноз обіцяє скрутний початок року Дракона. Фінансовий потік у цей період майже вичерпається, до весни доведеться задовольнятися мінімумом, розраховуючи на свої нагромадження. Висока ймовірність обману з боку роботодавця або невиконання обов’язків з боку підлеглих. Від великих покупок краще утримуватись до початку квітня. Весною великі витрати небажані, але влітку від них відмовитися буде важко. Не слід ухвалювати важливих рішень. Успіх повернеться ближче до першого тижня вересня. Але на відновлення стабільності краще розраховувати до кінця листопада. Період, коли очікується великих грошових надходжень: лютий; травень червень; вересень; листопад. З кінця серпня до останнього тижня вересня економічна стабільність залежатиме від підтримки близьких. Не слід відмовлятися від допомоги, якщо вона є добровільною. За прогнозами, успіх у другому півріччі до листопада залежить від здоров’я. Небажано до кінця листопада брати кредити та влазити у борги.

Гороскоп здоров’я

За астрологічним прогнозом у рік Дракона у Дів будуть небезпечні періоди з боку здоров’я — січень кінець – березень та другий тиждень жовтня – кінець листопада. Необхідно тим часом звернути увагу на харчування, одягатися за погодою. Найкращий час для медогляду – 10-24 січня. Погіршення стану можливе з 22 серпня по 15 вересня. Якщо є можливість, краще зробити перерву у роботі. Прогноз для здоров’я: Для косметичних процедур підходять: січень, травень, листопад. Оздоровленням краще займатися у квітні та червні. З кінця жовтня та у листопаді необхідно посилити уважність на роботі, щоб уникнути травм. Висока ймовірність дорожніх подій. З січня до квітня астрологічний прогноз рекомендує утримуватися від планових операцій. З середини літа до середини жовтня можливі депресії та погіршення здоров’я.