Голова Нацзборів Франції на зустрічі з Командувачем ВМС ЗСУ відзначила успіхи України

Олексій Неїжпапа та Яель Брон-Піве. Джерело фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

В рамках офіційного візиту до України в Одесі пройшла зустріч Голови Національних Зборів Французької Республіки Яель Брон-Піве, у якій взяли участь Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа та представники органів місцевої влади.

Про це йдеться в повідомленні ВМС ЗСУ.

Яель Брон-Піве, як зазначається, засвідчила рішучу підтримку народом Франції українського народу в його боротьбі проти російської агресії.

«Значну увагу французька сторона звернула на успіхи України на морському напрямку», — йдеться у повідомленні.

В ході зустрічі було обговорено поточну безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні, у тому числі питання мінної небезпеки в Чорному морі, спричиненої російською агресією.

Яель Брон-Піве ознайомили з деякими аспектами діяльності національного флоту в ході захисту України.

Присутні обговорили питання щодо потреб Військово-Морських Сил ЗС України у військовій допомозі задля нарощення бойових спроможностей.

Командувач ВМС України подякував французькій стороні за постійну підтримку України та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Як повідомляла Арміяinform, 30 березня 2024 року Яель Брон-Піве відвідала морський порт в Одесі, який неодноразово атакували російські ракети і дрони.

Джерело