Холодна, байдужа і черства: ознаки жінки, яка не здатна кохати

Як вирахувати жінку з холодним серцем.

Повага, довіра, підтримка — базові принципи, на яких будуються відносини між чоловіком і жінкою. І жоден із цих принципів не буде по-справжньому працювати, якщо в цих відносинах немає найголовнішого — кохання, інформує Ukr.Media.

І, на жаль, багато чоловіків навіть через роки стосунків виявляють, що в серці їхньої обраниці немає і ніколи не було цього почуття.

Щоб не потрапляти в таку ситуацію, і не марнувати дорогоцінні роки, потрібно вміти розпізнавати жінку, нездатну на кохання, якомога раніше. Існує кілька ознак, які допоможуть це зробити.

Бере більше, ніж віддає

Кохання — це праця, яка виражається у багатьох речах, у тому числі й у готовності відмовлятися від чогось на користь партнера та йти йому назустріч у якихось питаннях. Крім того, любов і відносини мають бути засновані на взаємності у всьому. А якщо жінка постійно бере від чоловіка все, що їй потрібно, але не віддає нічого натомість — це навряд чи схоже на кохання. Такі відносини більше схожі на вигідну для жінки партію.

Кохання — просто яскраві емоції

Книги та фільми багато в чому спотворили сенс кохання. Жінка дивиться на це все і чекає на щось схоже насправді. Їй здається, що якщо головна героїня зустрічає чоловіка, який готовий заради неї на все — і зістрибнути з найвищого водоспаду, і підкорити весь світ — то й чоловіки в реальному світі повинні поводитися так само.

Ні, в житті все не так. Якщо жінка шукає собі не коханого чоловіка, а персонажа з романтичної книги, то вона не зможе скуштувати справжнього кохання. Тут можна провести аналогію з правильним харчуванням і фастфудом — так, друге набагато яскравіше за смаковими відчуттями, але перше в рази корисніше.

Якщо жінка з мрійливим поглядом говорить про те, як вона сильно хоче закохатися, один раз і назавжди, до метеликів у животі, так, щоб яскраві емоції били ключем, — вона плутає казки з реальністю і нездатна на справжнє кохання.

Постійний перебір

Проблема деяких сучасних жінок у тому, що за найменшого дискомфорту вони готові поміняти свого чоловіка на іншого.
Жінка спробувала з одним — нічого не вийшло, відразу ж побігла до іншого. Цей інший теж виявився неідеальним, і при першій кризі дама знову змінює його на третього.
І так по нескінченному колу.
Жінка, яка зайнята перебором партнерів, не зможе зустріти своє справжнє кохання і по-справжньому полюбити. Вона не приймає той факт, що стосунки — це не завжди радість і задоволення, і часом виникають труднощі. А люблячі люди ці труднощі вирішують, а не тікають від них до іншого партнера, залишаючись із ним знову ж таки до виникнення цих самих труднощів.

Джерело